פילינג להסרת פיגמנטציה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

נפרדים לשלום מהפיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה נוצרים כתוצאה מחשיפה לשמש, מגורמים גנטיים, שינויים הורמונליים או פציעות. כיצד מונעים הופעת כתמים ומה עושים להבהרה ולטשטוש כתמים אפקטיבי? אנשים רבים סובלים מהיווצרות כתמי צבע על העור (היפר פיגמנטציה) במיקומים שונים בגוף. כתמים אלו פוגמים במראה האסתטי, ובהיעדר טיפול ראוי הם אינם נעלמים, ואף עשויים להתכהות עם הזמן.מהי היפר פיגמנטציה?היפר פיגמנטציה היא הצטברות עודף פיגמנט (צבע) באזור מסוים בעור. תפקידו של העור הוא להגן על הגוף מפני נזקים חיצוניים, לרבות נזקי קרינת השמש. העור בנוי משלוש שכבות - שכבת שומן בחלק הפנימי ( תת עור) , מעליה הדרמיס (השכבה התחתונה); ובחלק החיצוני ביותר - האפידרמיס (השכבה העליונה). בשכבת האפידרמיס קיימים תאי מלנוציטים, שתפקידם להגן על העור מפני קרינת השמש (UV). לשם כך, הם מייצרים מלנין - פיגמנט מיוחד שסופג ("בולע") לתוכו את קרינת ה UV של השמש - ומונע חלקית את חדירתה לגוף. פעולת הספיגה של הקרניים...
ללמוד עוד על פילינג להסרת פיגמנטציה
נפרדים לשלום מהפיגמנטציה-תמונה

כתמי פיגמנטציה נוצרים כתוצאה מחשיפה לשמש, מגורמים גנטיים,...

מאת: ד"ר אגוזי...
15/11/2016
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפילינג להסרת פיגמנטציה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פילינג להסרת פיגמנטציה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, האם אפשר לעשות טיפול פילינג בקיץ ?

אולגה שלום. אין מניעה לבצע טיפול פילינג בקיץ,אך כמובן שיש להשתמש במקדם הגנה 50 SPF על בסיס יומיומי ולהקפיד על חשיפה מבוקרת מפני השמש.

שלום דוקטור, האם אפשר לעשות טיפול פילינג בקיץ ?

רעות שלום. אין מניעה בביצוע טיפולי פילינג בימות הקיץ, אך חשוב להקפיד על חשיפה מבוקרת מפני השמש.משמעות הדבר היא שימוש במקדם הגנה גבוה מס' פעמים ביום על בסיס יומיומי.

אני צריכה גם פילינג להסרת פיגמנטציה וגם מזותרפיה למיצוק וריענון העור -מה עדיף לעשות קודם ?

מנסיוני, עדיף להתחיל הפילינג ולהמשיך במזוטרפיה. בהצלחה

מהו פרק הזמן המומלץ לחכות לאחר לידה, לפני שעוברים פילנג להסרת פילינג להסרת פיגמנטציה. ראוי לציין שהפיגמנטציה הינה גם טרם ההריונות, אם כי התחזקה והתרבתה במהלכן.

נירי שלום זהו פורום לרפואת עור משלימה ולא קונבנציונלי, פני לפורום העוסק בפילינג לבריאות מיכל לזרוביץ

בעקבות פגעי פיגמנטציה, עברתי טיפול בלייזר בידיים. הטיפול שנמשך במשך כשנתיים(רק בחודשי החורף) הניב תוצאות חלקיות בשנה הראשונה ועל כן חזרתי להמשךטיפול שנה אחר כך. הכתמים אומנם החלו להעלם אך לפתע צצו נקודות לבנות רבות שהע"פ הבנתי לא ניתן להפטר מהן ולמעשה מדובר בנזק בלתי הפיך. רציתי לבדוק האם יש טיפול בעניין זה? בנוסף, רציתי לקבל חוות דעת מקצועית האם הרופא שטיפל בי גרם לנזקים אלו עקב טיפול "אגרסיבי" מידי?