אנהידרול פורטה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לאנהידרול פורטה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

אנהידרול פורטה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום. לאחרונה אני מוצא את עצמי מזיע באיזור הישבן במידה רבה כך שכאשר אני יושב על הרצפה לעיתים אני משאיר סימן של זיעה עליה. אני בן 18 וחייל שמשרת בדרום (הטמפרטורה מאוד גובהה שם). זה מצב מאוד לא נעים ואני מנסה להימנע מלשבת על הרצפה בגלל זה. מאיזור המותניים ומטה אני שעיר יחסית (מעל אני מאוד חלק).רוב השיער בלונדיני ולכן זה לא מפריע לי אך אולי יש קשר לשיער הרב שעל הישבן ולהזעה. האם יש פיתרון?האם יש דרך להורדת/דילול השיער בישבן בלי לגרום לו לצמוח מהר יותר בחזרה וכן למנוע את ההזעה? תודה רבה!

שלום, ישנם תכשירים מקומיים כגון אנהידרול פורטה שעשויים לעזור. במידה ולא ישנם תרופות אנטי- כולינרגיות לטיפול בהזעת יתר או אופציה ניתוחית. טיפול נפוץ ויעיל הוא בוטוקס להזעת יתר בכפות ידיים ורגליים, אך לא לישבן. בהצלחה!

16/05/2016 | 07:08 | מאת: עוזי
מתוך פורום תרופות ורוקחות

איזה רופא מתעסק עם להזיע הרבה + איך מטפלים בזה בינתיים

עוזי שלום, ניתן לפנות לרופא עור או לכירורג (אם רוצים פתרון ניתוחי לבעיה). בינתיים ניתן למרוח תכשירים המיועדים לטיפול בהזעת יתר כמו אנהידרול פורטה (תכשיר תרופתי, יש לקרוא את העלון לצרכן לפני השימוש) או תכשירים דרמו-קוסמטיים כמו סדרת ספיריאל. ליאת

היי, התחלתי להשתמש באנהידרול פורטה. אני שמה יומיים כן ואז מפסיקה לכמה ימים.. אם אני שמה ביום ראשון - ואז לא שמה יותר, וביום שלישי עושה לייזר להורדת שיער בבית השחי - זה בסדר? זאת אומרת האם יש בעיה עם טיפולי לייזר ואנהידרול פורטה יחד ? פשוט כי הבנתי שהחומר נורא דליק, והלייזר כאילו מחמם את האזור

אם הלייזר לא באותו יום, אז לא אמורה להיות בעיה

השתמשתי באנהידרול פורטה תרופה שמפסיקה את הזעות היתר.. סמתי אותו בידיים ואחריי 5 דק' בערך התחיל להופיע לי מין אבקה לבנה על הידיים זה אמור להיות ככה?

התרופה אנהידרול פורטה מכילה את החומר הפעיל אלומיניום כלוריד הקסאהידראט המפחית את הזיעה על-ידי חסימת בלוטות הזיעה בעור. לאחר מספר דקות החומר מתייבש ונשארת אבקה.