אנהידרול פורטה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לאנהידרול פורטה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

אנהידרול פורטה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום. לאחרונה אני מוצא את עצמי מזיע באיזור הישבן במידה רבה כך שכאשר אני יושב על הרצפה לעיתים אני משאיר סימן של זיעה עליה. אני בן 18 וחייל שמשרת בדרום (הטמפרטורה מאוד גובהה שם). זה מצב מאוד לא נעים ואני מנסה להימנע מלשבת על הרצפה בגלל זה. מאיזור המותניים ומטה אני שעיר יחסית (מעל אני מאוד חלק).רוב השיער בלונדיני ולכן זה לא מפריע לי אך אולי יש קשר לשיער הרב שעל הישבן ולהזעה. האם יש פיתרון?האם יש דרך להורדת/דילול השיער בישבן בלי לגרום לו לצמוח מהר יותר בחזרה וכן למנוע את ההזעה? תודה רבה!

שלום, ישנם תכשירים מקומיים כגון אנהידרול פורטה שעשויים לעזור. במידה ולא ישנם תרופות אנטי- כולינרגיות לטיפול בהזעת יתר או אופציה ניתוחית. טיפול נפוץ ויעיל הוא בוטוקס להזעת יתר בכפות ידיים ורגליים, אך לא לישבן. בהצלחה!

16/05/2016 | 07:08 | מאת: עוזי
מתוך פורום תרופות ורוקחות

איזה רופא מתעסק עם להזיע הרבה + איך מטפלים בזה בינתיים

עוזי שלום, ניתן לפנות לרופא עור או לכירורג (אם רוצים פתרון ניתוחי לבעיה). בינתיים ניתן למרוח תכשירים המיועדים לטיפול בהזעת יתר כמו אנהידרול פורטה (תכשיר תרופתי, יש לקרוא את העלון לצרכן לפני השימוש) או תכשירים דרמו-קוסמטיים כמו סדרת ספיריאל. ליאת

שלום, אני סובלת מהזעת יתר בכפות הידיים, הרגליים ובית השחי ורציתי לשאול אם יש תכשירים/ משחות למיניהן שאפשר להשיג במחיר סביר כדי לטפל בבעיה זו?שמעתי על אנהידרול פורטה, האם מומלץ?

שלום, - טיפול מקומי: אנהידרול פורטה(מכילים אלומניום כלוריד בריכוז גבוה), ניתן לנסות את יש להיצמד להוראות על פני העלון טיפולי בבוטוקס -ניתוח -תרופות:גילקופירולט -טיפול מקומי ביונטופורוזיס, מכשיר "מירה דריי" רוב הטיפולים יעילים להזעת יתר מקומית. לכל טיפול יתרונות וחסרונות, כל תכשיר עשוי לגרום לרגישות, במידה וידועה רגישות לאחד המרכיבים לא מומלץ להשתמש בתכשיר. בהצלחה!

היי, התחלתי להשתמש באנהידרול פורטה. אני שמה יומיים כן ואז מפסיקה לכמה ימים.. אם אני שמה ביום ראשון - ואז לא שמה יותר, וביום שלישי עושה לייזר להורדת שיער בבית השחי - זה בסדר? זאת אומרת האם יש בעיה עם טיפולי לייזר ואנהידרול פורטה יחד ? פשוט כי הבנתי שהחומר נורא דליק, והלייזר כאילו מחמם את האזור

אם הלייזר לא באותו יום, אז לא אמורה להיות בעיה