ריפקסימין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לריפקסימין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ריפקסימין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, סובלת ממעי רגיז/סיבו. לקחתי פעם אחת לורימקס והיה שיפור קל שעבר מהר. כל הבדיקות תקינות. תזונת של פודמאפ ואין שיפור מבחינת גזים ויציאות מרובות ורכות. כעת, לקחתי כמה ימים מוקסיפן פורטה בגלל עקירת שן ומצב הבטן השתפר להפליא. איך זה יכול להיות? זה לא מיועד לקיבה/מעי. אם זה כ"כ עזר לי האם אפשר לקחת את זה במקום לורימקס כשיעלה הצורך? אם אקח פרוביוטיקה בסיום האנטיביוטיקה - האם זה לא יגביר שוב את רמת פעילות החיידקים ושוב יגרום לגזים?

שלום כל אנטיביוטיקה משנה את הרכב החיידיקם במעי לורמיקס יעיל מכיון שאינו נספג ולכן אין לו השפעות ססטמיות ( בניגוד למוקספן) יחד עם זאת נהוג במקרה של SIBO לתת קורסים מתחלפים של אנטיביוטיקה, לאו דוקא מוקספן

שלום. אשמח להתייחסות לטיפול בדיאטה אלמנטלית בסיבו. האם קיים גם בארץ טיפול בדרך זו ?

שלום הטיפול מומלץ בסיבו כולל אנטיביוטיקה מסוג לורמיקס ופרוביוטיקה

שלום. התחלתי לורמיקס ל 14 ימים, 3x2 כדורים ביום לטיפול בגזים מרובים וכנראה sibo. פרוביוטיקה לא עזרה לי לפני כן. האם כדאי להתחיל לקחת עכשיו או לחכות שאסיים את הלורמיקס? יש סוג מסויים שמומלץ ולמשך כמה זמן?

שלום כדי להמתין עם הפרוביוטיקה לאחר סיום הטיפול בלורמיקס לגבי סוג- ממליץ על פרוביוטיקה מחברה מוכרת כאלטמן, ברא וכו

לורימקס או פלג'יל: איזה מבין שניהם פחות "מזיק" מבחינת תופעות לוואי והרס פלורת המעיים? רופאת גסטרו המליצה לי לקחת אנטיביוטיקה בגלל SIBO בעיות גזים וכו' והאם ניתן לקחת לורימקס במקביל עם אומפרדקס?

שלום לורמיקס אינו נספג ופועל רק על אוכלוסית החיידיקם במעי תוך כדי תמיכה בחיידקים "הטובים "ופגיעה "ברעים". לכן במקרה של SIBO יש לו יתרון