טיפול TRT: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטיפול TRT?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טיפול TRT: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם שיטת TRT היא באמת עוזרת ומה אתה ממליץ לטיפול .השמיעה שלי טובה עדיין הפחד שלי שהרעש יתגבר.

TRT בד"כ עוזר . אני ממליץ בנוסף טכניקות לשליטה בתשומת הלב במתח ובצורת החשיבה באמצעות תרגול טיפול קוגניטיבי התנהגותי -CBT. אין סיבה שהרעש יתגבר אם לא נחשפים לרעש חזק ממושך.

שלום רב, לפני כחודשיים חויתי סחרחורת ולאחריה טנטון באוזן בצורה פתאומית ובאותו רגע הגעתי לרופא אא"ג ולאחר בדיקה, ניקוי ובדיקת שמיעה נאמר לי שהכל תקין...אוזן שמאל 100% וימין 96% והרופא אמר לי ש96 זה מצויין ואין משמעות להבדל ולא רואה משהו נוסף באוזניים. העניין הוא שהטנטון לפעמים חוזר ומאז פיתחתי רגישות לרעשים....לא יכולה לשמוע שום דבר חזק כמו מוזיקה או קולות חזקים ממש ברמה שחייבת לשמוע מוזיקה באוזניות ממש על נמוך אחרת זה מטריף אותי ומכאיב לי ולהיות בסביבה שקטה...אני מאוד מודאגת מה ניתן לעשות? האם יש לשקול צילום ראש? אולי זה יכול להיות גידול? אשמח לתשובה תודה!

שלום רב. כדי להגיע לאיבחון וטיפול ברגישות לרעש - תצטרך לבוא.... זה לא לאינטרנט. טיפול TRT נעשה באופן פרטי ולא בסל. www.tinnitus.co.il תקרא ותיצור קשר לפי הצורך.

שלום רב, אני סובלת מטינטון מזה 5 חד' בשתי האוזניים וגם בראש, כאשר ישנה החמרה בעוצמה הדרגתית לאורך החודשים. השאלה היא: האם סביר שעוצמת הטינטון הולכת ועולה , במילים אחרות מבחינת רמת הדציבלים , מה המקסימום שהרעש יכול להישמע? שמעתי מאחרים שמגעים לרמות מעל 80 דציבלים , האם יכול להיות הדבר אמיתי. מאוד מוטרדת מכך, אודה לתשובה.

שלום רב העוצמה נשלטת על ידי המוח. היא למעשה חלשה אבל ככל שאת יותר בחרדה כך המוח יכול להגביר את העוצמה. חשוב טיפול TRT - יעוץ והדרכה. בדרך כלל לא צריך שום מכשירים לטיפול אם השמיעה תקינה. חג שמח ד"ר טליה מרק www.tinnitus.co.il

היי דוקטור, הייתי אצל ד"ר פרטי אא"ג והוא בגלל טיניטוס (שיש לי כבר 3 שנים) ולאחרונה גם נהיה לי צורם באוזן (היפראקוזיס) הוא ראה בדיקות שמיעה תקינות שיצאו לפני 3 שנים בדק לי את האוזניים ואמר לי שזה לא מסוכן מה שיש לי ואינני צריך טיפול TRT ושאני פשוט מאוד מרוכז בעצמי, השאלה שלי האם זה הגיוני שאני לא צריך טיפול TRT למרות שקראתי שזה הפיתרון היעיל ביותר למי שיש טיניטוס והיפראקוזיס? תודה מראש.

היי. אם לא מטריד אותך ואין הפרעה באיכות החיים לא צריך לטפל. מטפלים כזה מציק. בברכה ד"ר טליה מרק www.tinnitus.co.il

זה אכן מטריד ומפריע לי לאיכות החיים, הצורם באוזן מאוד מפריע לי ברעשים גבוהים וגם הצפצופים מאוד מטרידים באזור שקט/סגור וזה גורם לי לשקוע בדכאון וחרדות, הוא בכל זאת אמר שTRT לא מתאים לי והוא במקום זה נתן לי להיפגש עם עובדת סוציאלית(שאני לא שולל את זה לעשות טיפול על הנפש, אבל מה לגבי טיפול הפיזי?)

ממש מתאים לטיפול TRT לגבי מכשירים או לא את זה אני מחליטה בפגישה הראשונה. תקרא. www.tinnitus.co.il ד"ר טליה מרק

אשמח לקבל כתובת, לא מצאתי באתר.