המטומות בפה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להמטומות בפה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

המטומות בפה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום דר. בתי בת השנה עשתה חיסונים של גיל שנה ב-11.06. מיום שישי שעבר- משמע 19.6 הילדה עם חום. מיום שני התווספו פצעים כמו שטפי דם בפה. לא אוכלת לא שותה. היינו פעמים רבות אצל הרופא, במוקד ואף במיון. אומרים שנראה כמו וירוס גם עפי בדיקות הדם. הבוקר יש מעט שיפור ואוכלת מעט מטרנה אבל עדיין עם חום 38.2.. לציין ששיא החום היה 9.5. האם הגיוני ככ הרבה זמן חום? אני חוששת שמא מפספסים משהו. היום ניגשת לרופא שוב אך אשמח לקבל את חוות דעתך בנושא..

שלום, בהחלט יתכן מחלת חום מתמשכת על רקע וירלי. זה כנראה כרגע במגמת שיפור והיא תחלים.

15/11/2002 | 21:10 | מאת: יפעת
מתוך פורום רפואת שיניים

שלום לד"ר הנכבד, היום פתחתי לבתי את הפה מאחר ויש לה פצע לבן תופעה רגילה לא נורא, גם ראיתי מן נקודה שנראת שטף דם כמו נקודת חן אדומה אבל סביר להניח שאולי הו א נשכה את הלחי הפנימית שאלתי היא כי פשוט אני ממש אמא היסטרית האם שטף דם בפה יכול להיות המון זמן עד שירפא יש לציין שנגעתי עם היד וזה שטוח מה יכולה להיות הסיבה? והאם כדי ללכת לרופא לבדוק זאת? תודה ושבת שלום!!!!

יפעת שבת שלום.זה קורה ! לא צריך לרוץ לרופא עם כל נשיכה בלחי -זה מחלים עם או בלי טיפול תוך שבוע עד שבוע וחצי . בינתיים טוב תעשי אם תחלטי בבונג ותתני לבתך לשטוף את האיזור במי החליטה .זה מחמצן את הפצע ומונע זיהומו.