כאב בחוליה בגב: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאב בחוליה בגב?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאב בחוליה בגב: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

יש לי כאבים בחוליה העליונה באצבע באגודל. קשה לי להזיז את האצבע בחלק העליון האם אפשר במקום זה לטפל בזה בזריקה? אני כבר חודש עם כאב.

תיאורך יכול להתאים לטריגר של האגודל. אם אכן כך - יש מספר אפשרויות טיפול שמרניות, כולל הזרקה. ראשית פני לבדיקה ואיבחון לרופא מומחה בכירורגית יד. בהתאם לאיבחון - יוצע לך הטיפול המתאים. בברכה ד"ר יעקב פעילן

שלום בלטידיסק צוואריים עם הקרנות לידים . בנוסף כאבים בחוליה C2 בעקבות מניפולציה שנעשתה ע"י פיזותרפיסטית לפני 15 שנה . הכאבים מקרינים לראש בצד זה וכמובן ליד. כאבים בין השכמות . לאחר התלבטויות רבות ניגשתי לכירופרקט . ביצע מניפולציות צוואריות . יום אחרי היו כאבים ואפילו תחושה לא שווה בשתי צידי הלחי . עבר לאחר יום . פוחדת לחזור שוב . האם לא מסוכן ? האם מניפולציות צוואריות רבות לא גורמות לכאב רב יותר ?

אור שלום, יש מספר סוגים של "תיקוני שדרה" המכונים בפי הכירופקטורים adjustment ומניפולציות סיבוביות הן סוג אחד. המניפולציות אינן מומלצות בכל המקרים וחשוב לוודא מה מצב בלטי הדיסקים. במידה והבלטים זעירים ניתן לבצע אותן, במידה והבלטים גדולים ולוחצים על מבנים כגון השק התקלי או חוט השדרה או עצבים שדרתיים, הייתי נזהרת מאוד ונמנעת מלבצע. אני ממליצה לך להתייעץ ישירות עם הכירופרקטור, לוודא שהוא מוסמך מטעם משרד הבריאות ולשקול טכניקות רכות יותר. בברכה ד"ר אורלי פלטנר המרכז לבריאות הגב גבעת שמואל - 03-5324702, קריית טבעון - 077-4195800

שלום, אני בן 16. אתמול בזמן שאני לומד למבחן התחלתי להרגיש כאבים בגב ממש באמצע הגב. נגעתי עם האצבע והבנתי שזה באחת החוליות במרכז הגב. חשוב לציין שלא קיבלתי מכה או חבטה משמעותית שאני יכול לחשוב שבגללה הכאב. בזמן שאני לומד למבחן אני יושב על המיטה והיא טיפה שוקעת אז יכול להיות שאולי זה לא בריא לגב ואולי זה מה שגורם לכאב? בנוסף,יתכן וזה כאב זמני שיחלוף תוך מספר ימים? מתי עליי לפנות לאורתופד?

אם לא עובר גש לאורתופד ובקש ללכת לטיפול פיזיותרפי

כיצד מיתמודדים עם כאבים בחוליה L1 בגב.ומי במכבי נותן יעוץ בנושא עזרה

תרופות נגד כאב, מנוחה, מחוך . תלוי בטיב הפגיעה שאלתך השניה אינה ברורה אבל הכנס לאתר " מכבי שלי "