השתלת תאי גזע ברשתית: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

רואים 6:6: טיפולי ראייה חדשניים ע"י נקז מוזהב

חדשות טובות לסובלים מבעיות ראייה. גלאוקומה? תכירו את הנקז המוזהב. בעיות ברשתית? כדאי לשקול השתלת תאי גזע. כתבה שנייה בסדרה לרגל יום הראייה העולמי "ישראל היא מהמובילות במחקר ובפיתוחים טכנולוגיים בתחום הראייה, בשל יכולות למצוא פתרונות בלתי שגרתיים ורמת רפואה מהגבוהות בעולם, המייחדות את החוקרים והרופאים בארץ", אומר ד"ר יגאל רוטנשטרייך, מומחה למחלות רשתית תורשתיות ומנתח קטרקט, מנהל השרות לאלקטרופיזיולוגיה במחלקת עיניים, וחוקר במכון לחקר העין, בי"ח תל השומר. דבריו אלה מקבלים חיזוק גדול, כאשר סוקרים חלק קטן מהפיתוחים הטכנולוגיים תוצרת הארץ, המסייעים לטיפול בלקויות ראייה. חידושים רבים פורצי דרך, שהפכו לטיפולים מהשורה הראשונה, מהווים מקור לגאווה ישראלית בשל יכולתם לתת מזור למטופלים בכל רחבי העולם. טיפול בגלאוקומהבעיניהם של חולי גלאוקומה עולה הלחץ התוך עיני עקב נוזלים שאינם מתנקזים מהעין. הלחץ מזיק...
ללמוד עוד על השתלת תאי גזע ברשתית
תאי גזע ומחלות רשתית: יש תקווה-תמונה

טיפול חדשני המבוסס על תאי גזע מעניק תקווה לסובלים ממחלות...

מאת:~~ פרופ'...
15/12/2015
רואים 6:6: טיפולי ראייה חדשניים ע"י נקז מוזהב-תמונה

חדשות טובות לסובלים מבעיות ראייה. גלאוקומה? תכירו את הנקז...

מאת: מערכת zap...
05/11/2013
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להשתלת תאי גזע ברשתית?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

השתלת תאי גזע ברשתית: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם יש בשורות לריפוי פגיעות ברשתית ע"י השתלת תאי גזע? האם גם למי שעבר קרע ברשתית יש פתרון בשיטה זו? מתי השיטה תיושם ובאיזה בית חולים?

לא קיים - יש מחקרים , כרגע לא קרוב אפילו לישום רפואי. קרע ברשתית לא קשור לנושא, שכן לרוב הוא היקפי - ולא משמעותי לראיה - אא"כ נגרמה הפרדות רשתית.