דימום אחרי ביוץ: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדימום אחרי ביוץ?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דימום אחרי ביוץ: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם יתכן שלמרות שהחודש אני בהפסקה מהטיפול וללא הורמונים, אני אדמם קלות בזמן הביוץ (המשוער) ומיד לאחריו בליווי של כאבים דמויי כאבי מחזור?

יתכן, אבל זו לא תופעה שכיחה.

שלום, לפני יום וחצי היה ביוץ, לפני כחצי יום החל דימום. האם דימום בביוץ מעיד מראש על חוסר קליטת הזרע? או על סיכויים פחותים לכניסה להריון? תודה, אושרית

שלום אין קשר

שלום רב , החודש היה לי מחזור יום אחד , ועשיתי מעקב זקיקים לצורך גילוי ביוץ ונאמר לי שכנראה הביוץ היה ביום ה11 או 12 , היום אני ביום ה14 ויש לי דימום . לאחרונה יש לי דחיפות שתן וקצת צרב לי בשתן אז עשיתי בדיקה לדלקת ויצא תרבית שלילית . ממה יכול לנבוע הדימום ? יש לציין שעשיתי שבוע שעבר בדיקת דם להריון ויצא לי שלילי . הרופאה אומרת שאני צריכה לעשות בדיקת הריון ביתית לשלול הריון צעיר אבל הייתי במעקב זקיקים ביום חמישי האחרון ולא היה ביוץ ואחר כך הייתי ביום ראשון וכבר היה ביוץ אז איך יתכן הריון צעיר ?? מה זה יכול להיות יש לי גם תחושה של נפיחות בנרתיק ואני כבר בלחץ ומשתגעת .הרופאה אמרה לי שאני לא צריכה לבוא אליה לבדיקה מה לעשות ???????

שלום יתכן ויש זקיקים בלי ביוץ ולכן הומלץ לך לבצע בדיקת הריון ברור שהסכוי להריון מאד קטן יתכן והדמום הוא עקב ביוץ בקשר לנפיחות בנרתיק - אין לי מה להציע פרט לבדיקה חוזרת

שלום, ביום חמישי האחרון הייתי בצילום רחם,ביום למחרת בלילה,יום שישי,הזרקתי אוביטרל וביום ראשון הזרעה טבעית ללא הורמונים.היום,יום שלישי,יומיים אחרי ההזרעה הבחנתי במעט דימום בנרתיק. על מה זה יכול להעיד? זה שכיח? אני נורא מוטרדת..

לא ניתן לקבוע סיבת הדימום ללא בדיקה.

היו לי רק כמה טיפות בנרתיק ואחרי מס' שעות לא היה כבר כלום. זה יכול להיות השתרשות?