ציסטה באשך: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לציסטה באשך?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ציסטה באשך: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב ותודה , רוצה בבקשה לשאול. לפני חדשיים אובחנה אצלי דלקת באשך (אורכיאפידימיטיס) טופלתי באנטיביוטיקה תוך ורידית ו10 ימים של דוקסילין כמו כן עברתי אולטראסאונד אשכים ואחריו ביקורת אורולוג בקופ"ח כללית נתניה לפני כחודש ועשרה ימים. באולטרסאונד אמרו שיש לי ציסטות באשכים - אבל האורולוג קבע כי הדלקת עברה והכל בסדר את קצת הכאבים שהיו לי ייחס לציסטות. עד לפניי שבוע - הרגשתי שזה עבר - עקב פעילות גופנית שעשיתי (אני חושב) חזרו לי כאבים חזקים באשך שמאל בו הייתה הדלקת. רוצה לשאול - מה לעשות עם זה? לחכות שזה יעבור? האם יש סיכון מוגבר לסרטן האשכים עקב הציסטות ? כל מידע שאוכל לקבל יועיל לי כי אני מודאג וכואב לי.. המון המון תודה !

ציסטות באשכים אינן מסוכנות כלל, אינן אמורות לכאוב ולא מעלות סיכון לשום דבר. באם יש כאבים לאחר דלקת ניתן ליטול משככי כאבים ממשפחת NSAIDS

תודות!

שלום אני בן 16,ובערך לפני 6 חודשים הופיעו לי שורה של פצעים מוגלתיים ממש בלמעלה של שק האשכים,בתחתית הפין(אבל על השק). זה מאד מוזר כי זה ממש כמו כמה שהתחברו בינהם/ממש צמודים וזה הפך להיות ממש גדול ובולט לעין ממש כמה מ"מ כמו שורה של פצעונים צמודים/מחוברים שגדלו יחד על בתחתית הפין. ניסתי לפוצץ את זה ומדיי פעם הצלחתי ויצא חומר לבן כזה אבל לא מוגלה,חומר שדומה לזה,וירד גם דם,אך לאחר שעזבתי את זה,זה חזר בערך למצבו הרגיל לאחר כמה שבועות. 1.מה זה,והאם זה מסוכן? 2.מה ניתן לעשות על מנת שזה יעבור ? 3.האם זה קשור לזה שיש לי ציסטה באשך השמאלי?

שלום,כדאי שתפנה לרופא עור ומין כדי לאבחן ולטפל בנגעים שלך על שק האשכים

שלום, יש לי כבר תקופה ארוכה מאוד צריבה בשתן.. יש לציין שנבדקתי בתקופה הזאת בדיקות שתן רבות ו - STD, כמו כן, עברתי בדיקת אולטרסאונד כליות ודרכי שתן, ונגלתה לי ציסטה באשך הימני, האם מזה הצריבה החזקה? כמו כן, עברתי גם בדיקת דימות של בטן ואגן והדוגמה שארית זעירה לאחר התרוקנות.. מה אפשר לעשות במצב הזה? תודה על התשובה

לטפל תסמינית בצריבה מתוך הבנה שכרגע הרפואה לא יודעת מה מקורו, ובתנאי שאין כדוריות אדומות בשתן וציטולוגיה שלילית

שלום הייתי אצל אורולוג שגיליתי שיש לי מין גולה קשיחה באשך שמאל למעלה הוא הרגיע אותי ואמר שזה ציסטה ללא משמעות עכשיו שמתי לב שיש לי גם באשך ימין גולה קטנה בהרבה יותר הרבה יותר למעלה כמעט באותו מיקום של הציסטה באשך שמאל האם זה נשמע מלחיץ?

שלום. אם הממצא הוא לא באשך עצמו, זה לא נשמע כמו גידול באשך, אבל אתה חייב להיבדק כדי להיות בטוח במה מדובר.