כאבי שיניים בלילה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מי לא מפחד מרופא שיניים?

כולנו רוצים להתגבר על הפחד מרופא השיניים, האם נוכל לעשות זאת באמצעות רופא השיניים עצמו? מדוע הפחד כל כך ממשי, על סינדרום החלוק הלבן כבר שמעתם? כל הדרכים לעבור דרך הפחד ועל הדרך גם טיפול שיניים בשלום פחד מרופא השיניים הוא תופעה נפוצה, המשותפת לגברים ונשים בכל הגילאים. מלבד אי הנעימות ומגוון התופעות האחרות העשויות להתלוות אליה, עלולה החרדה מרופא השיניים לגרום לסובלים ממנה להימנע מהגעה לטיפול לאורך זמן. כתוצאה מכך, עשוי מצב הפה והשיניים והפה להידרדר למצבים שהפתרון עבורם עלול להחמיר ולהצריך טיפול מורכב, ממושך ויקר יותר ממה שתכננתם. כעשרה אחוזים מהאוכלוסיה סובלים מתסמונת החלוק הלבן תסמונת החלוק הלבן היא מצב חרדתי, בו לחץ הדם של האדם עולה כתוצאה מנוכחותו של איש רפואה לצידו, בין אם אח/ות או רופא/ה. ניכר כי האדם אשר סובל מהתסמונת, חווה בעבורו חוויה לא נעימה לצידו של איש רפואה כזה או אחר, וההתניה הקלאסית שמתעוררת בו כשהוא פוגש רופא, שמא נאמר רופא שיניים, עלולה להוביל למצב של מתח...
ללמוד עוד על כאבי שיניים בלילה
מי לא מפחד מרופא שיניים?-תמונה

כולנו רוצים להתגבר על הפחד מרופא השיניים, האם נוכל לעשות...

מאת: חיוך ראשון -...
28/06/2020
עזרה ראשונה לשיניים גם בטיולים-תמונה

מה לעשות עם כאבי שיניים בלילה? נפילת כתר? עצות לעזרה...

מאת:
24/07/2005
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאבי שיניים בלילה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאבי שיניים בלילה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום! התינוקות שלי בני 10 חודשים ולאחרונה התחילו להתעורר בלילה בגלל כאבי שיניים. האם לתת להם אקמול? תודה

אני נתתי נובימול בכל פעם שהרגשתי שהקטנה סובלת-אבל תמיד מעט פחות מהמינון שצריך-מאוד הקל עליה ועלינו..(פשוט את המשחות היא בלעה..)

שלום בוודאי שניתן לתת. אם יש כאב וסבל יש להקל עליו. כמו כן את יכולה לקנות תכשיר הומיאופתי בשם R35 שאותו ניתן לרכוש ברשתות הפארם.