כאבי שיניים בלילה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

עזרה ראשונה לשיניים גם בטיולים

מה לעשות עם כאבי שיניים בלילה? נפילת כתר? עצות לעזרה ראשונה במקרה של בעיות בשיניים מה לעשות אם?אם מדובר בכאב שיניים, בדקו מיהו רופא שיניים זמין למצב חירום. בינתיים, טלו משכך כאבים. אל תנסו להנחית מכה ניצחת על הכאב - אסור לחרוג מהמינון המומלץ בעלון המידע של המשכך הנבחר. לא מעט תרופות סבתא קיימות בארסנל התחמושת נגד כאב שיניים. אחת השיטות הנפוצות יותר היא טבילת צמר גפן באלכוהול או בשמן ציפורן והנחתו בסמוך לשן המטרידה. לעולם אל תצמידו אספירין, אקמול וכו' ליד השן - זוהי חומצה, העלולה לגרום לכוויה כימית בחניכיים! עם זאת, בכל גישה שתבחרו, זכרו : הכאב לא בא יש מאין והמשככים, בסופו של דבר, רק משכיחים את הכאב. אין מנוס מלהגיע לרופא. ויפה שעה אחת קודם.כאב, הנובע מהתפתחות שיניים חלביות אצל תינוקותאפשר לשכך בשתיית תה, עשוי גרגירי קמומיל הומאופתי מומסים במים רתוחים (ללא...
ללמוד עוד על כאבי שיניים בלילה
עזרה ראשונה לשיניים גם בטיולים-תמונה

מה לעשות עם כאבי שיניים בלילה? נפילת כתר? עצות לעזרה...

מאת:
24/07/2005
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאבי שיניים בלילה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאבי שיניים בלילה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום! התינוקות שלי בני 10 חודשים ולאחרונה התחילו להתעורר בלילה בגלל כאבי שיניים. האם לתת להם אקמול? תודה

אני נתתי נובימול בכל פעם שהרגשתי שהקטנה סובלת-אבל תמיד מעט פחות מהמינון שצריך-מאוד הקל עליה ועלינו..(פשוט את המשחות היא בלעה..)

שלום בוודאי שניתן לתת. אם יש כאב וסבל יש להקל עליו. כמו כן את יכולה לקנות תכשיר הומיאופתי בשם R35 שאותו ניתן לרכוש ברשתות הפארם.