אלרגיה לזרע: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לאלרגיה לזרע?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

אלרגיה לזרע: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אחרי קיום יחסי מין עם בן זוגי כמעט תמיד מרגישה צריבה חזקה למשך שעה בנרתיק במיוחד אם הוא גומר בפנים, יש אפשרות שיש לי רגישות לזרע שלו? איך בודקים את זה? תודה מראש :)

אפשרי, פני לאלרגולוג. כמו כן הקפידי על סיכוך טוב והשתנה לאחר יחסי מין

שלום רב, לאחרונה, לאחר שאני מסיימת לקיים יחסי מין והולכת לעשות פיפי ממש שורף לי בשפתיים התחתונות וקצת מגרד. חשוב לציין שלאחר מכן לא כואב לי ובפעמים הבאות שאני עושה פיפי לא שורף לי. הדבר קורה רק לאחר קיום יחסי מין. ולא כואב לי בזמן קיום היחסים. יש לי בן זוג קבוע כבר שנה ומשתמשת בגלולות. מה הדבר עשוי להיות? אשמח לעזרה.

שלום - יכול להיות שפשוף באיזור פתח הנרתיק שנגרם בקיום יחסים שאז שורף במתן שתן. יש גם מיקרים (די נדירים) שך רגישות לזרע. אפשר לבחון את זה בשימוש בקונדום - אם זה אלרגיה, התחושה לא אמורה להיות אחרי שימוש בקונדום. בהצלחה, ד״ר בר יוסף

שלום, מאז שהתחלתי לקחת גלולות וחבר שלי ואני שוכבים בלי קונדום כשהוא מגיע לפורקן בתוכי ממש כואב לי.. אפילו אם הוא גומר בחוץ ובטעות יוצא קצת בפנים, אחרי זה אני מרגישה נפוחה, שורף לי וממש כואב.. ממה זה יכול לנבוע? האם יש דרך לטפל בזה? אם בעתיד ננסה להיכנס להיריון, קיימת בעייתיות? זו חד משמעית אלרגיה? תודה ושבוע טוב

שלום אי אפשר לדעת בלי בדיקה כדאי לפנות לבדיקה לאחר יחסים

שלום האם קיים רופא במדינה שיכול לתת מענה? בחור צעיר, אחרי קיום יחסים מרגיש מת לשבוע עם חשק ירוד מאוד. בשנים האחרנות איבחנתי את עצמי כאלרגי לזרע שלי יש הוכחות ניתן טיפול מינורי שלא מטפל בבעיה הייתי אצל המון רופאים ושום רופא לא עזר אנדוקרינולוגים פוריות פסיכיאטר ראומטולוג כלום... יש משהו שאני מפספס ?

ייתכן ומדובר בתופעה בשם POIS. Post Orgasmic Illness Syndrome כתבתי על כך בעבר, גם בפורום זה. לגבי אלרגיה לזרע - הטיפול הינו כמו בכל אלרגיה.

תודה על התגובה ה"POIS" הוא התצורה של האלרגיה בין היתר ולא ההיפך החולשה באה בין היתר בעקבות ההתמודדות של הגוף כחולי במלחמה בעצמו אם אפשר למקד אותי למי שיוכל לעזור אשמח

נסה מטפל מיני מוסמך עם רקע רפואי.

האם אתה בקושר גופני טוב? האם אתה שומר על תזונה נכונה? האם היית בדכאון לאחרונה? יש לא מעט סיבות שיכולות לפגוע בתפקוד המיני למידע נוסף הכנס: