אלרגיה לאבוקדו: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לאלרגיה לאבוקדו?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

אלרגיה לאבוקדו: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בת 56. בטסטים שערכתי נמצאתי אלרגית לאבוקדו. בפועל- כבר שנים שאני אוכלת אבוקדו ומעולם לא פיתחתי תסמינים. 1. הכיצד? 2. מרגע עשיית הטסט אני פוחדת לאכול אבוקדו.עפי תוצאות הטסט ,עלי להמנע מאכילת אבוקדו? תודה.

תלוי איך ולמה בוצעה הבדיקה .... מה אומר הרופא שביצע את הבדיקה ? אם את מתלבטת פני אליי , חבל סתם לדאוג

שלום לפני יומיים אכלתי אבוקדו לראשונה בחיי, לאחר כמה שעות החלה להופיע אצלי תחושת עיקצוץ בידיים ונפיחות ומבחינת מראה מופיעים סימנים אדומים. האם יש טיפול שיכול לעזור? כמו כן אני זה אומר שאני מנוע לאכל אבודקו (פשוט טעים)?

העזרי באנטיהיסטמינים שניתן לרכוש גםפ ללא מרשם והמנעי מאבוקדו - אך פני אלינו לבדיקות אלרגיה - ייתכן ולא היה לזה קשר לאבוקדו ב הצלחה ד"ר קובי שד www.allergynet.co.il

שלום דוק, אני בת 44. ללא בעיות בקיבה. בחודשים האחרונים הזדמן לי פעמיים לאכול סנדוויץ עם סלט אבוקדו... ב-2 הפעמים אכלו אנשים נוספים את אותו הסנדוויץ, ואף אחד לא סבל - אני, לעומת זאת, סבלתי מהתכווצויות קשות מאוד בקיבה העליונה והתחתונה, למשך מספר שעות. האם יכול להיות סימפטום כזה באכילת סלט אבוקדו/או אבוקדו בכלל? תודה על הטרחה

תיאורטית ייתכן וזו תגובה אלרגית - אם כי בד"כ בתגובות אלרגיות למזון יש גם פריחה ניתן לבצע בדיקת אלרגיה לאבוקדו במרבית מרפאות האלרגיה של קופות החולים

גם לי זה קורה כל פעם לאחר שאני טועמת מבוקדו אפילו במינונים קטנים ביותר אני סובלת נורא מכאבי בטן חזרים מלווים בבחילות וזה עובר רק לאחר מספר רב של שעות יש לציין כי אף פעם לא הייתה לי בעיה כזו , והייתי אוכלת אבוקדו בכמויות מסחריות, הכאבים הללו החלו להופיע לפני כשנה וחצי ואף פעם לא היייתי בטוחה שזה מאבוקדו אך אתמול עשיתי ניסוי על עצמי ואכלתי רק אבוקדו והכאבים חזרו. איך יכול להיות שרק עכשיו בגילי (36) גיליתי על האלרגיה הזו?

הי ד"ר, ביתי בת שמונה חודשים יונקת בלבד ומידי פעם אוכלת מרק ופירות מרוסקים בגיל חצי שנה נתתי לה לטעום אבוקדו מרוסק ובאותו לילה היא הקיאה את נשמתה, לא שייכתי לאבוקדו ובגיל שבעה חודשים נתתי שוב טעימה (כפית) ובאותו לילה שוב הקיאה את נשמתה. היום נתתי שוב טעימה של אבוקדו (וזו הפעם האחרונה!!!!!!!!) ושוב היא הקיאה בלילה. בשלוש הפעמים לא נתתי באותו יום כלום חוץ מציצי והאבוקדו אז כך שללא ספק היא לא מגיבה טוב לאבוקדו. עד היום נתתי הרבה ירקות ופירות והכל היה בסדר לא פריחה ולא אלרגיה ובטח שלא הקאה אפילו נתתי לטעום תות ומנגו והכל היה תקין. מה יש באבוקדו (למעט העובדה שיש בו שומנים וברזל שחיוניים לגוף ) שניתן להיות אלרגי אליו?

שלום, זה לא ממש משנה מה יש בו שגורם לה לאלרגיה אך העובדה שהוא אנו מטיב איתה והוא גם לא כל כך חשוב שצריך להתעקש ולחזור ולתת אותו. יש המון דברים אחרים לא פחות טובים ומועילים.