אלרגיה לדיפירון: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לאלרגיה לדיפירון?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

אלרגיה לדיפירון: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

מכובדי הדוקטורים,אני 65 מרגיש רע שנים,כואב הראש,הבטן, לא רגוע, מעי רגיז, שילשולים עיפות, שום דבר לא עוזר ולא מיתיחסים אלי ברצינות וזה הכי עצוב. אני גם לא ישן טוב ואני חושב שמי שרע לו צריך קודם לישון ובפיקוח, למה אין בית חולים לשינה ? אני משלם. הייתי מנסה אחרי 25 שנים של סבל קנביס.

שלום רב, במידה ששאלתך היא האם ניתן לקחת אקמול ואופטלגין יחד, התשובה היא כן, במידה שאין רגישות (אלרגיה) לאופטלגין. יש להימנע מלקחת תרופות אלה בכמויות מוגזמות. בברכה, ד"ר ליאוניד אידלמן מנהל מחלקת הרדמה

10/09/2014 | 10:35 | מאת: תומר
מתוך פורום כאב

מה המינון שאדם מבוגר יכול לקחת אופטלגין ואקמול ביחד? ואם לסירוגין מה המינונים?

האם למי שיש לו רגישות לפניצלין, מותר לקחת אופטלגין?

אין קשר בין פניצילין לאופטלגין מאיפה לקחת את זה??

עד לפני מספר חודשים חוסר בG6PD הייתה התוויית נגד למתן אופטלגין. ההתוויה בוטלה כיוון שהוחלט שאין קשר בין הרגישות לאופטלגין לחוסר ב G6PD. הסיבה שחשבת שיש קשר בין רגישות לאופטלגין לרגישות לפניצילין היא שחסרי G6PD בד"כ רגישים לפניצלין.

11/06/2006 | 21:57 | מאת: חובשת אבל חושבת
מתוך פורום רפואת משפחה

אדוני החובש היקר, אם אין לך מה לומר למה לכתוב שטויות באינטרנט ? אין שום קשר בין פניצלין לסוגיו לבין חסר ב- G6PD. בנת ? נא לא לבלבל (את המוח) !

שלום, לפני 12 שנים טופלתי בכדורים במשך 3 חודשים עקב פטרת באצבעות הרגליים שחדרה לציפורניים. כעשר שנים סבלתי מזה נורא עד שטופלתי בכדורים. הטיפול צלח. כיום, כבר תקופה, שמגרד לי בין שתי אצבעות הרגליים ואני חוששת מאד שזה יתפשט. לא רוצה להשתמש במשחות למיניהן. בלי קשר , לפני 5 שנים פיתחתי אלרגיה לאופטלגין ובמחלקת אלרגיה המליצו לי לא להתקרב לתרופות מקבוצת nsaid . מאז אני ממעטת להשתמש בכדורים. אני גרה בחו ל והשאלה היא אילו כדורים יכולים להיות לי בסדר? למה עלי לשים לב?

שלום, פטרת בעור או בציפורן מאופיינת בפריחה בעור או שינויים בציפורן. היות וישנה מעורבות עורית בלבד ממליצה תחילה על טיפול מקומית בקרם טרידרם לשבועיים ולאחר מכן מנטקס למשך חודש . מידה ואין תגובה לשקול טיפול בכדורים(טרבינפין או טריקן). בהצלחה! תגובה

שלום רב, רציתי לדעת האם אופטלגין וארטופן הן מאותו משפחה. האם אדם שרגיש לאופטלגין לא יכול ליטול ארטופן?

שלום, אין רגישות צולבת בין אופטלגין לבין אטופן. אין מניעה ליטול אטופן.