האם אתם סובלים מדליות ברגליים?

(15)
לדרג
תוכן מקודם

האם אתה סובל מכאבי רגליים, תחושות חום או גירוד, קושי לעמוד לזמן ממושך, ואינך יודע מה הסיבה? ייתכן שאתה סובל מדליות ברגליים. בואו לבחון את עצמכם

רופא כלי דם ,מומחה לכירורגיית כלי דם
077-9977294 (מספר מקשר)

דליות ברגליים נגרמות עקב תופעה הנקראת אי-ספיקה ורידית. בעוד שהשם "דליות ברגליים" מתייחס למראה הורידים הבולטים מתחת לעור, תופעת אי הספיקה הוורידית היא תופעה רפואית הכרוכה בתסמינים נוספים ועלולה, אם אינה מטופלת, לגרום להחמרה של אותם תסמינים, ובנוסף לבצקות, דלקות וקרישי דם, דימומים מחוץ לוריד וכיבים (פצעים קשיי ריפוי).

מערכת הוורידים ברגל מורכבת ממערכת הוורידים העמוקה, המרכזית, המכילה 90% מנפח הדם ברגליים, וממערכת הוורידים השטחית, מערכת רזרבית המכילה את עשרת האחוזים הנותרים. אי ספיקה ורידית, אשר הגורמים לה בעיקר תורשתיים או קשורים בהריונות, נוצרת כאשר ישנה בעיה בתפקוד השסתומים של המערכת השטחית.

תפקיד השסתומים הוא לנקז את הדם כלפי מעלה על מנת שבסופו של דבר יתחבר אל המערכת העמוקה וימשיך את מסלולו אל הלב והריאות. כאשר השסתומים אינם תקינים, הם לא מצליחים להניע את הדם כראוי במעלה הרגל וחלק ממנו נוזל כלפי מטה, מצטבר בוורידים, וגורר אחריו שורה של תסמינים.

בואו לבדוק - האם יש לכם בעיה של דליות ברגליים? האם עליכם לגשת לטיפול?

  • צור קשר
  • קבע פגישה
  • שאל אותי
פרופ' ניטצקי סמי
שדות שמסומנים בכוכבית הם חובה
חשוב לדעת: לאחר מילוי הטופס פרטיך יועברו למרכז השירות של Zap Doctors ומשם לרופאים בתחום הרפואי הנ"ל. בכל מקרה של בעיה דחופה אנו ממליצים להתייעץ עם רופאים בקופ"ח או בבי"ח ולהימנע ממילוי פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.
רוצה לדרג?
זה יעזור לכל מי שייחפש מידע רפואי על התחום

עוד בתחום