קבוצה בפייסבוק: קבוצת תמיכה- חרדה ודיכאון

דיון מתוך פורום  טיפול ב-ADHD, שינה, מיגרנות וחרדה בעזרת נוירופידבק

07/08/2011 | 17:33 | מאת: ענבר לבב

שלום דורון, אודה לך אם תאשר את הפרסום הבא. אני מתמודדת המון שנים עם חרדה, ובהמשך גם דיכאון. החלטתי לפתוח קבוצה בפייסבוק ובה לאסוף מידע וליצור שיתוף ותמיכה עבור המתמודדים. אשמח אם עוד מתמודדים יצטרפו. זוהי הודעת הפתיחה: http://www.facebook.com/note.php?note_id=105391742893061 השאר חסום ומיועד לחברים בלבד. שם הקבוצה בפייסבוק: קבוצת תמיכה- חרדה ודיכאון.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ענבר, אין בעיה לגבי הפרסום, כולנו כאן כדי לעזור. הייתי שמח אם כחלק מהמידע שאת אוספת ומשתפת, יהיה גם הטיפול בחרדה ובדיכאון בעזרת נוירופידבק, שיטה שבעזרתה ניתן לטפל בהצלחה רבה באנשים הסובלים מדיכאון מתמשך, זאת ללא שימוש בתרופות או בטיפול פסיכולוגי. כמו כן, שיטה זו הוכחה כיעילה ביותר לטיפול מהיר ומוצלח בהפרעות חרדה. את מוזמנת לקרוא עוד על הנושא, כולל תיאורי מקרה ותקציר מאמרים - טיפול בחרדה - http://www.neuroclinic.co.il/Anxiety-Full.php טיפול בדיכאון - http://www.neuroclinic.co.il/Depression-Full.php בברכה, ד"ר דורון תודר

16/08/2011 | 13:33 | מאת: ענבר לבב

תודה על השיתוף והמידע, אוסיף אותו לקבוצה. אני בעצמי נעזרתי בביו-פידבק ושוקלת גם את הנוירופידבק (בעיקר עבור adhd וטיקים). עדכון לגבי שם הקבוצה: שונה ל-"ענבר לבב" על מנת לא לפגוע בפרטיות המשתתפים.

מנהל פורום טיפול ב-ADHD, שינה, מיגרנות וחרדה בעזרת נוירופידבק