נגישות
נגישות

תופעות לוואי בשימוש בסיאליס

דיון מתוך פורום  לויטרה (Levitra) - תמיכה

03/09/2011 | 12:25 | מאת: אלון

אני בן 32 עם בעיות בתפקוד המיני עקב מחלה בנערותי. לאחרונה, לקחתי בשתי הזדמנויות שונות סיאליס במינון 10מ"ג. בשני המקרים הכדור עזר לתפקוד אך בפעם השנייה סבלתי מתסמינים שדומים לשפעת (כאב גרון, ליחה, כאבי שרירים). בהמלצת רופא משפחה התחלתי שבוע לאחר מכן לקחת סיאליס יומי במינון 5מ"ג בתקווה שתופעות הלוואי יפחתו והתפקוד המיני ישתפר. לצערי גם במינון היומי אני סובל מהתסמינים הללו וזה מפריע לי מאוד. (אני לוקח את הכדור היומי כבר שבוע). שתי שאלות: 1. האם לאורך זמן ייתכן שתופעות הלוואי יפחתו? 2. האם יתכן ששימוש בלויטרה יפחית את תופעות הלוואי או שיש לצפות לתסמינים דומים? תודה!

03/09/2011 | 16:21 | מאת: מתמצא

שלום אלון, 1. האם לאורך זמן ייתכן שתופעות הלוואי יפחתו? יתכן אך לא בטוח ניתן לנסות לעוד פרק זמן ולהחליט אז אם אפשרות זאת מוצתה 2. האם יתכן ששימוש בלויטרה יפחית את תופעות הלוואי או שיש לצפות לתסמינים דומים? העובדה שחווית תופעות לוואי אלה עם סיאליס לא מחייבת שתחווה תופעות דומות עם לויטרה ו/או ויאגרה