פילינג צמחי: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפילינג צמחי?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פילינג צמחי: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שמעתי מחברה שהיא עשתה אצל קומסטיקאית פילינג צמחי עמוק. זה נשמע הרבה יותר פשוט מהפילינג שעושים בהרדמה אצל רופאי עור (כימי). כיוון שאני בתחילת שנות ה 40 שלי ויש לי מעט קמטים ופיגמנטציה, זה נשמע כמו משהו שמתאים לי. מה העומק אליו מגיע פילינג צמחי (דרמיס\אפידרמיס)? האם מסוכן לבצע אותו מבחינה בריאותית והאם יש חשש להצטלקות?

לא קיים פילינג צמחי עמוק. פילינג צמחי הוא פילינג קוסמטי. חוקית לקוסמטיקאיות אסור לעשות לא פילינג בינוני ובטח לא פילינג עמוק. היא פשוט החליטה לקרוא לפילינג שלה עמוק...- אין שום קשר בין זה לפילינגים רפואיים.

שלום, מחר אני אמורה לעבור הליך של פילינג צמחי לצורך הסרת פיגמנטציה בפנים. אני מניקה וחוששת שהחומרים הכלולים בפילינג עלולים לחדור דרך העור ולעבור בהנקה לתינוקת ולגרום לה נזק. האם זה נכון ? האם עלי לחדול מהנקה בעקבות הפילינג? אודה לתשובה דחופה.

גילה שלום. מצטער על האיחור בתגובה שהופך אותה למעט מיותרת, אך בכל אופן להמשך, אין מניעה לבצע זאת. בברכה דר' שלקוביץ WWW.DERMA.MD

ד"ר מיקי שוחט שלום אני בת 27, לפני כחודשיים הפסקתי לקחת גלולות ומאז התמלאתי פצעים. וכל פצע הופך לכתם . לפני 9 שנים לקחתי רואקוטן שעזר לי אך עדיין מידי פעם הופיעו פצעים שתמיד הפכו לכתמים (האם יכול להיות שזו השפעת הרואקוטן?) האם כדאי לעשות פילינג צמחי? (יש לי כתמים ולא צלקות עמוקות) כי פילינג כימי מפחיד אותי האם טיפול בלייזר יכול לעזור (זה לא מסוכן?), על הפצעים אני שמה נאומדרול שקצת עוזר, האם יש סיכוי שיעברו לי הפצעים ושזה פשוט היתה התפרצות הורמונלית בגלל שהפסקתי גלולות? בקיצור מה אפשר לעשות עם הפצעים ועם הכתמים?

מומלץ שתיפני לטיפול רופא עור בכל מיקרה קרוב לוודאי שיש קשר להפסקת הגלולות מוצלץ ברור הורמונלי ואם המחזור לא סדיר כולל אולטראסאונד שחלות לגבי הכתמים אין קשר לטיפול ברואקוטן באנשים בעלי גוון עור חם שוקולד לעיתים כל פצע יכול להפוך לכתם ומכן שחשוב מאד לטפל בפצעים בנוסף ניתן לטפל במשחות מבהירות לכתמים ולעיתים פילינג יכול לגרום לנזק

שאלה נוספת, קודם כל עור פניי לבן . האם אתה יכול להמליץ למשחה לכתמים? שמעתי על TRIO A האם זה עם מרשם רופא?

אני בת 25, אני נשואה מזה 3 חודשים ומצב הפנים שלי החמיר. אני סובלת מפצעי בגרות (לא רציני, בעיקר צלקות באזור הסנטר) אבל לאחרונה זה התפשט לי ללחיים. אגב, המחזור האחרון התאחר לי בשבוע..האם יש קשר??