ביוסיל: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לביוסיל?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ביוסיל: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב רציתי לדעת על שתיית תוסף קולגן האם זה באמת בונה קולגן לעור ומשפר קמטים ומונע קמטים כמו שהחברות אומרות של אלטמן ביוסיל וכו תודה לתשובתכם ומאיזה גיל מומלץ לשתות אם אכן זה עוזר

קיימים מחקרים ספורים בחבד שמראים אפקט של קולגן בשתיה על הגוף. בכלל ועל העור בפרט ולכן בשחב זה לא ניתן חעשות שום המלצה גורפת

מזה כמה חודשים ציפורניי מתפצלות בקצות ציפואניי הידיים מה עלי לעשות על מנת לטפל הזה סידן לא יכולה לקחת כי גורם לי לכאבים עזים בקיבה מה ניתן חיצונית לשים על מנת לטפל בבעיה?

שלום, ממליצה להשלים ברור אנמיה, תפקודי תריס. לרוב חשיפה ממושכת למים גורמת לציפורניים שבירות. ניתן לנסות טיפול בכדורי ביוסיל. בהצלחה!

האם נשירת שיער והדלדלות עקב לחץ ומתח לאורך זמן. יכול להיות הפיך?,

מתח עשוי לגרום לנשירת שיער וזה הפיך . חשוב בכל מקרה להשלים ברור מלא כולל ברזל, תפקודי תריס, חלבון, אבץ , ספירת דם , B12 וחומצה פולית. ניתן לנסות טיפול ב Hr root או ביוסיל. בהצלחה!

שלום, אני בת 33 ומזה כמס' שנים בהמלצת רופא עור מומחה משתמשת במינוקסי 5% עקב דלילות קיצונית שקרתה בעקבות סטרס וגלולות כיום המצב השתפר אולם לפני מס' ימים החלה נשירה מטורפת של שיער עד כדי מצב שאפילו מבלי סירוק, השיער נושר לי על החולצה והבגדים. התופעה מחריפה במיוחד לאחר סירוק וגם לאחר חפיפה כשהשיער לח לאחרונה נכנסתי שוב לסטרס וגם לפני חודשיים הייתי חולה בברונכיטיס שבועיים ומטופלת באנטיביוטיקה רציתי לברר האם יש קשר לחילופי עונות ולמחלה שהייתה לי לבין הנשירה שהחלה פתאום? למה המינוקסי כבר אינו אפקטיבי? האם יכול לקרות מצב שבסיטואציות מסויימות המינוקסי כבר יפסיק להשפיע??

יש מצב דלקתי שגורם לנשירה עד שעליתי על זה לקח שנתיים. תחפשי בגוגל : הטיפול האלטרנטיבי במחלות עור זה האתר עם טיפול מעולה ברמה מדהימה. בהצלחה

שלום, חילופי עונות, מצב דחק, דיאטה חריפה, חסר ברזל , בעיות בבלוטות תריס, תרופות, חסר חלבון , מחלות סיסטמטיות ועוד ... עלולים לגרום להחרפת המחלה או לגרום לנשירה. חשוב מאוד להשלים ברור מלא לנשירת שיער. במידה והייתה תגובה טוב למינוקסי ממליצה להמשיך , ניתן להוסיף כדורי ביוסיל או Hr root . בהצלחה!