פצעים סביב הפה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

צרכנות רפואית: תרסיס לטיפול באפטות

הסיבות לאפטות בחלל הפה הן רבות ומגוונות. תרסיס חדש המורכב מחומרים פעילים טבעיים מטפל בבעיה המטרידה תופעת האפטות תוקפת את חלל הפה מסיבות שונות: לחץ נפשי, חוסר בוויטמינים, מחלות כרוניות, טיפולים המדכאים את המערכת החיסונית כדוגמת כימותרפיה או הקרנות, אלרגיות, פציעות ולעיתים גם ללא סיבה מוגדרת.תרסיס "אס. או. אס ביוקל", המשווק על-ידי חברת 'devries', מהווה פיתרון לטיפול בבעיית האפטות. התרסיס מכיל חומרים פעילים טבעיים כדוגמת אלנטואין המופק מהצמח "שוש קרח", דבש אשר הוכח במחקרים כחומר מחטא ומרפא פצעים, ומשרף של עץ הקרוטון ששימש במשך אלפי שנים את ה"שמאנים", המרפאים הטבעיים באמריקה הדרומית כמרפא לכל פצע.שני מחקרים מדעיים שנערכו לאחרונה בארה"ב גילו בשרף עץ הקרוטון את החומר הפעיל טספין (Taspine). חומר זה גורם למשיכה וריבוי תאי העור המכונים פיברובלסטים, שתפקידם להפריש בגופנו חומר הנקרא...
ללמוד עוד על פצעים סביב הפה
צרכנות רפואית: תרסיס לטיפול באפטות-תמונה

הסיבות לאפטות בחלל הפה הן רבות ומגוונות. תרסיס חדש המורכב...

מאת: מערכת zap...
22/01/2009
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפצעים סביב הפה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פצעים סביב הפה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

חוזרים כבר פעם שלישית, פצע אחד על השפה, רופא ילדים לא אומר מה זה ונתן משחה, שבגלל הרוק הרב של הילד די יורדת. מה זה הפצעים? זה אלרגיה? הרופא אמר שזה כנראה מדבק ולא ללכת למעון.

שלום, קשה לתת לכם תשובה מבלי לראות את הממצא. אשמח לראות ולצעי טיפול מתאים למניעת חזרות של הפצעים האלה.

היי הבת שלי בת שנתיים, יש לה מלאאאא פצעים מסביב לפה וגם בתוך הפה , זה נראה ממש מלחיץ... כמו כוויות ממש. ממה זה יכול להיות ואיך לטפל?

שלום, קשה מאד לענות לשאלה כזאת מבלי לראות את הילדה.

חזרה כך מהגן במשפחתנו אין נגעי הרפס יתכן שזה מחום פנימי/ מכה?

ייתכן נגע הרפטי או אפטה לאבחון יש לפנות לרופא עור .

היי הבן שלי בן שנה וחצי והוא סובל מפצעים מסביב לפה ומסביב לעיניים כבר קרוב לשנה (לא קבוע ולא מגרד לו) ביקרנו אצל רופאי עור וגם רופא אלרגיה ואף אחד לא מצליח לעלות על הסיבה לכך .

שלום, צריך לראות כדי לעזור ולהחליט מה מתאים. אשמח לעזור.