נקודת חן מדממת: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לנקודת חן מדממת?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

נקודת חן מדממת: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, יש לי שומה בקוטר של 2 מ"מ בערך על הצוואר כבר זמן רב. לפני כמה זמן נגעתי בה בלי סיבה מסויימת בהיסח דעת ניסיתי כאילו לקלף אותה והחל דימום שנפסק.זה קרה פעמיים בשני המקרים היה דימום שנפסק. האם מצריך בדיקה?

כל נקודת חן צריכה בדיקת רופא עור אחת לשנה. בוודאי גם שומה מדממת.

יש לי נקודת חן בצואר עם ניפה נפח, לא שטוחה. שלפני כמה ימים התחילה לגרד. היום במהלך הגירוד התחיל לרדת דם מהנקודת חן. האם עלי לדאוג?

כדאי לפנות בהקדם לבדיקת רופא עור.

שלום, לאישי יש משהו שנראה כמו נקודת חן ליד הרקטום, היא מפריעה לו כבר כמה זמן, אך לאחרונה התחילה מדממת. דימום קל ולא מתמשך. לאיפה פונים לבדיקה? איזה רופא?(גרים בחול כך שאין הפניות מרופא משפחה אלא הולכים ישירות לרופא מקצועי) פניתי לפורום זה אך אם יש פורום אחר שמתאים יותר אשמח שתפנה אותי

פני לבדיקת רופא עור.

יש לי שומה על הגב. אמש גירדתי אותה קלות ומאז היא לא מפסיקה לדמם (מעצמה) וזה כואב. התור הכי קרוב לרופא עור הוא בעוד חודש וחצי (ככה זה קופת חולים). אני בת 40 ובריאה לחלוטין. אין לי היסטורית מלנומה במשפ'. האם יש סיכוי ולו קלוש שזה צריך להדאיג אותי? לתאם בכלל תור לרופא עור? או לחכות שזה יעבור מעצמו. אני עוטפת את המקום בפלסטרים שהדמם לא יעבור לי לבגדים

מאחר שיש סיבה לדמם (הגרד) הסיכוי שמדובר בנגע ממאיר קטן יחסית. בהחלט נדרשת בדיקת רופא עור, כך שבדיקה בעוד כחודש בהחלט סבירה. עד אז השימש בפלסטן מומלץ.