מבוכה מינית: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

תקשורת מינית: יש סקס אחר

מרגישים חוסר חשק ושחיקה? ברוב המקרים, מיניות לא טובה נגרמת כתוצאה מחוסר בתקשורת מינית. יש להתגבר על המבוכה ולדבר על זה, בדרך למיניות בריאה ומספקת זוגות רבים שמרגישים שהקשר שלהם טעון שיפור, לא תמיד יודעים להצביע בדיוק מהי הבעיה. לעתים קרובות הבעיה נעוצה בתקשורת בין בני הזוג, ולעתים קרובות אף יותר, הבעיה נעוצה בתקשורת המינית ביניהם.מהי תקשורת מינית תקינה בין בני זוג? מדובר בתקשורת הבסיסית לחיי מין בריאים: כאשר חיי המין אינם טובים ואינם מספקים את בני הזוג, עלולים להיווצר תסכול ופגיעה בתחושת הקרבה ובאינטימיות הזוגית.לעתים קרובות, בעיה מינית בלתי מטופלת בין בני הזוג עלולה להתפרש כחוסר חשק או חוסר משיכה, אבל ברוב המקרים, כשמדברים על מין באופן פתוח, מערכת היחסים כיפית הרבה יותר מספקת ומהנה. מכאן עולה שכאשר יש בעיה במיניות, סימן, שברוב המקרים, יש בעיה בתקשורת. מקור הבעיות הוא חוסר בתקשורת מינית (אילוסטרציה...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למבוכה מינית?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מבוכה מינית: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני עם בנזוג כבר למעלה משנה, אבל מתביישת מוד בגוף שלי וממש נמנעת מיחסי מין אוראליים (למרות שהוא רוצה). הסיבה היא שלפני שנה וחצי נדבקתי בפפילומה, מין מחלה של יבלות על איבר המין. היום כמעט ולא נשאר סימן וגם עשיתי חיסון כדי שזה לא יחזור, אבל המבוכה עדיין שם. לפעמים אם אני שותה מלא אלכוהול זה קצת עובר, אבל אני לא יכול להיות שיכורה כל פעם לפני סקס. מה לעשות?

אם מדובר בלקבל מין אוראלי ואת מעדיפה גירויים אחרים - שתפי את בן זוגך ותהני. אם את גם 'מתגעגעת' למין אוראלי למרות רתיעתך בגלל הפפילומה - הדרך המומלצת להתגבר על הרתיעה היא 'חשיפה ממושכת' דהיינו התנסות למרות הרתיעה עד שהחששות יעלמו. בהצלחה!