פות רחב: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפות רחב?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פות רחב: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לטענת בן זוגי קשה לו להגיע לגמירה בגלל שיש לי פתח גדול בפות. אני אישה בוגרת ובעברי 3 לידות ולא מבינה אם בגלל זה הבעייה. האם יש טיפול שהוא לא ניתוחי לבעייה הזו? האם ישנה אפשרות לאיזו שהיא תנוחה שתשנה את המצב המביך הזה?

קודם כל האחריות לגמירה של בן זוגך היא שלו ולא שלך. יכול להיות שעם פות רחב יש פחות גירוי על הפין, אך עדיין ההנאה עשוייה להיות רבה. תשאלי את בן זוגך. אם זה לא מספיק בשביל להביא אותו לשפיכה, שישפוך באמצעות גירוי אחר בחוץ. יש כאלו המציעים ניתוחים להצרת הפות. איש באמונתו יחיה.

שלום, האם יכול להיות שזריקת הפרוגסטרון תגרום לי לדליות בפות ובנוסף תגרום לנפיחות באיזור? האם גם יכול לגרום לגרד? לפי מה שהבנתי מהרופא אין תופעות לוואי (אולי רק העובר, התינוקת תהיה בהתחלה עם פות גדול מהרגיל) אך יחד עם זאת לפי מה שקראתי פרוגסטרון יכול לגרום לכל מיני תופעות, לא? אודה לך על תשובתך.

רגישות יתר יכולה להופיע לכל תרופה. לא בהכרח בפות. אם יש תופעה ממוקדת, גשי להבדק. בברכה, דר' יפת יובל, מומחה ברפואת נשים וילוד דיקור מי שפיר, בצוע סקירת מערכות עובר, ומעקב ויעוץ הריונות בסיכון גבוה בזל 35 תל אביב 035453333 מנהל המיון הגינקולוגי, בי"ח "שיבא" תל השומר