שפתיים פנימיות גדולות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

שפתיים פנימיות גדולות: רופאים מומלצים

ד"ר מילאטינר דוד

ד"ר מילאטינר דוד

רופא גינקולוגיה ומיילדות (נשים) ,מומחה ליילוד וגינקולוגיה
(0 דירוג ממוצע)
(0 חוות דעת)
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לשפתיים פנימיות גדולות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

שפתיים פנימיות גדולות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בעקבות אוננות השפתיים הפנימיות מתנפחות באופן קבוע . הרופאת נשים בהתחלה חשבה שזאת פטריה ולקחתי טיפול למניעת פטריה (קומאגיס טבעדרם וכדורים) ולאחר שראינו שהניפחות ממשיכה רק בחיכוך עם האזור אז הרופאה אמרה לי לשים משחה הנקראת דרמקומבין השאלה היא האם לאחר כל המשחות והטיפולים האם כדאי לשים אותה והאם היא באמת יכולה לעזור לבעיה.

לא יכולה לתת לך תשובה ללא בדיקה שלך נסי ותראי אם זה יעזור

שלום, היה לי לפני כחצי שנה בערך דלקת בשתן ונטלתי אנטיביוטיקה. כשסיפרתי לרופאה שלאחר חודש התחילו לי גירודים ונפיחויות שלא מפסיקות היא בדקה אותי וראתה לפי ההפרשה והתסמינים שמדובר בפטריה. היא נתנתה לי משחה שקוראים לה טבעדרם ו2 כדורי פלוקנול. לאחר הטיפול הייתי שוב עם חבר שלי והיה רק עניין עם האצבעות באיבר מין ושוב התנפח. הלכתי שוב לרופאה אבל לא אמרתי לה שהתנפח לי רק לאחר האוננות פשוט אמרתי לה שעדיין נפוח לי והיא נתנה לי עוד טיפול לפטריה שזה עוד 2 כדורי פלוקנול ומשחת קומאגיס. כרגע עדיין אני סובלת מנפיחויות רק במגע עם חבר שלי וזה אחרי שעבר חודש מהטיפול ללא שום מגע מה אפשר לעשות

שלום יש לפנות לבדיקה חוזרת

לאחר אוננות השפתיים הפנימיות מתנפחות לי. הלכתי פעמיים לרופאת נשים והיא אומרת שזה פטריה והיא הביאה לי טיפול כבר פעמיים וזה לא ככ עוזר. לא אמרתי לה שזה מאוננות כי אני מתביישת להגיד.. ניתן לציין שאני בתולה אשמח אם תייעצי לי מה לעשות תודה

הגיוני שתהיה נפיחות של השפתיים הקטנות אחרי אוננות בגלל הגירוי המיני, השפשוף, והרחבת כלי הדם. חסר לי פרטים כדי להבין מה הבעיה. אם זה כואב, מציק כמה זמן זה נמשך אבל אם מציק השתמשי בג'ל סיכוך או שמן כדי להקטין את השפשוף במקום.

זה מציק בגלל שהן נפוחות וזה הכל, לא כואב או משהו אחר. אני מתביישת במראה שלהן לאחר החיכוך מרוב הנפיחות.. עשיתי הפסקה עם חבר שלי למשך חודש וחצי והיום שוב התנפח לי ישר אחרי חיכוך עם האזור. אני כבר מתוסכלת. אין משחה שעוזרת או משהו כזה?

את צריכה לפנות לרופא נשים לבדיקה רצוי שיראה לאחר יחסי מין את מצב השפתיים

07/10/2018 | 01:30 | מאת: שפתיים פנימיות נפוחות
מתוך פורום קנדידה - פטריה בנרתיק

לאחר שבן זוגי מאונן לי השפתיים הפנימיות מתנפחות לי. הלכתי פעמיים לרופאת נשים והיא אומרת שזה פטריה והיא הביאה לי טיפול וזה לא ככ עוזר. ניתן לציין שאני בתולה מה לעשות?

לפי תיאורך, קשה להתרשם אם אכן מדובר בפטרייה וגם לא ציינת איזה טיפול קיבלת. רק אציין שפטרייה יכולה להיות גם לבתולות. רק בפגישה אתך ובדיקה ניתן להתרשם במה מדובר. את מוזמנת לפנות למרפאתנו.

היה לי לפני כחצי שנה בערך דלקת בשתן ונטלתי אנטיביוטיקה. כשסיפרתי לרופאה שלאחר חודש התחילו לי גירודים ונפיחויות שלא מפסיקות היא בדקה אותי וראתה לפי ההפרשה והתסמינים שמדובר בפטריה. היא נתנתה לי משחה שקוראים לה טבעדרם ו2 כדורי פלוקנול. לאחר הטיפול הייתי שוב עם חבר שלי והיה רק עניין עם האצבעות באיבר מין ושוב התנפח. הלכתי שוב לרופאה אבל לא אמרתי לה שהתנפח לי רק לאחר האוננות פשוט אמרתי לה שעדיין נפוח לי והיא נתנה לי עוד טיפול לפטריה שזה עוד 2 כדורי פלוקנול ומשחת קומאגיס. כרגע עדיין אני סובלת מנפיחויות רק במגע עם חבר שלי וזה אחרי שעבר חודש מהטיפול ללא שום מגע.