שריטה בפות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לשריטה בפות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

שריטה בפות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, אני בת 27 יש לי חתכים (שריטות) בנרתיק שבאות ונעלמות, גורם לכאבי בקיום יחסי מין, היתי אצל כמה רופאי נשים שנתנו לי משחה שלא עזרה, אנטיבוטיקה לפטריה שעזר לקצת ושוב חזר.. מאיפה מגיעים החתכים? (גם שאין קיום יחסי מין)

שלום צריך לראות כדי להיות בטוח אבל לפעמים הרפס מתבטא בצורה כזו

אני בת 30 וסובלת מאותה הבעיה! אשמח לשמוע אם נמצא טיפול מתאים לבעיה

שלום, אני בהריון שבוע 17 ואתמול הרגשתי תחושת שריפה בנרתיק וראיתי שיש לי פס קצת עמוק בעור כמו שריטה באורך של כ4 סמ על אחד מצידי שפתי הנרתיק לאורך. היום גם הופיעה לי אותה שריטה ממש גם בצד השני. יש לציין שלא נשרטתי משום דבר וכבר כמה שבועות סובלת מגרד ולעיתים נדירות גם נפיחות במקום. (משתמשת בפדים עדינים, אם זה משנה...) מה זה יכול להיות? תודה!

שלום ככל הנראה דלקת יתכן פטריה או הרפס כדאי לפנות לבדיקה

לאחרונה אני סובלת מצריבה חזקה לאחר קיום יחסים , לציין כי ללא קונדום. וגם אם לעיתים אנו משתמשים במעט חומר סיכה. הצריבה היא בעיקר לאחר מתן שתן מיד לאחר הסקס. מה יכולה להיות הסיבה לכך?

ייתכן זיהום נרתיקי או זיהום בדרכי שתן, תיתכן גם שריטה בפות או בנרתיק או בשופכה - יש צורך בבדיקה

אני בת 54, כבר כשנתיים אני סובלת ממעין שריטות/חתכים באזור הנרתיק, ממש בכניסה, כמובן שזה כואב מאוד בקיום יחסי מין ולעיתים לא יכולה לקיים יחסי מין. הייתי אצל מספר רופאים והם לא ידעו בדיוק מה זה, נתנו לי משחות שונות אבל זה לא עוזר, היתה קצת הקלה, אבל החתך לא נעלם לגמרי. האם זה מוכר לכן? האם יש לזה שם? האם יש טיפול? המשחות שנתנו לי: דאלאצין 2% ולאחר מכן רופא אחר בטאקורטן G קרם. ממה זה יכול לקרות? למי עלי לפנות? אודה לתשובה

שלום כדאי לפנות לבדיקה אבל יתכן שמדובר ביובש בנרתיק ואז הטפול הוא אובסטין