מרחיב נרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למרחיב נרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מרחיב נרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני ובעלי לא הצלחנו לקיים יחסים 7 וחצי חודשים מהחתונה בעקבות כאבים עזים בתחילת החדירה....התסכול הוא קשה נורא,על איזה טיפול מומלץ ??מרחיבי נרתיק? פסיכולוגי? או סקסואלי??

לפי התחלת טיפול את צריכה להגיע לאבחון לרופא גינקולוג שהוא גם סקסולוג כדי לראות האם הבעיה היא במבנה הקרום, האם יש לך וסטיבוליטיס שזה תגובה רגישות יתר בתפתח הנרתיק או באמצ רק וגיניזמוס, ולפי זה קובעים את המשך הטיפול

שלום. הזמנתי מרחיבי נרתיק מהאינטרנט סט של 6.. איך משתמשים בזה? פשוט להכניס את זה או לתרגל את זה בדימוי של פין(להכניס ולהוציא)? כל כמה זמן צריך להחליף מרחיב ולעלות בהדרגה? תודה רבה.

מאמני נרתיק נועדו לעזור לך לשחרר את השרירים שאת מכווצת. עליה הדרגתית במאמנים תויה בך, כמה את משחררת ומאמנת את השרירים. בהצלחה!

שלום. הזמנתי מרחיבי נרתיק מהאינטרנט סט של 6.. איך משתמשים בזה? פשוט להכניס את זה מבלי להוזיז או לתרגל את זה בדימוי של פין(להכניס ולהוציא)? כל כמה זמן צריך להחליף מרחיב ולעלות בהדרגה? תודה רבה.

כדאי לפנות לסקסולוגית או לפיזיותפריסטית כדי לקבל הדרכה איך להחדיר נכון את המרחיב ואיך להשתמש בו

שלום. הזמנתי מרחיבי נרתיק מהאינטרנט סט של 6.. איך משתמשים בזה? פשוט להכניס את זה או לתרגל את זה בדימוי של פין(להכניס ולהוציא)? כל כמה זמן צריך להחליף מרחיב ולעלות בהדרגה? תודה רבה.

שלום רב מה הסיבה שרכשת את המרחיבים? האם זה במסגרת טיפול מיני? קשה מאוד לטפל בוגיניסמוס או בכל תופעה אחרת עם מרחיבים לבד בלי לווי מקצועי. את המרחיבים מחדירים בלווי חומר סיכה על בסיס מים תוך כדי כווץ ושחרור שרירי פתח הנרתיק כדי להימנע מכאב. תפני למטפל מיני מוסמך דרך אתר איט״ם

למרים, רק שתדעי ( אני מישהי אחרת לא כותבת השאלה ) שבעבר ניסיתי ללכת לטיפול מיני. לצורך העניין בתולה מפגש ראשון עוד לא הספקתי לספר על עצמי על הבעיה שלי חוץ מלומר את זה ואת גילי וכבר המטפלת שהיא גם פסיכולוגית. שאלה אם אני רוצה מרחיבים? והסתכלתי עליה בתמיהה ואז היא אמרה, עזבי. אני לא מבינה למה ישר דוחפים את זה למישהי.. היא רצתה להזמין לי למרות שבאמת אפשר לקנות לבד. מעבר לזה אם אדם בא לייעוץ הוא אכן לא מצפה שידחפו לו את זה כך סתם... לדעתי יש הרבה מטפלים לא מקצועיים בתחום הרגיש הזה.