וידאו: ניתוח לריבועים בבטן

(1)
לדרג

למי שחלם על בטן חטובה משובצת ריבועים ולא הצליח להשיג את התוצאה בחדר כושר, יכול לעשות זאת באמצעות ניתוח זעיר פולשני חדש, שמפסל ומחטב את דופן הבטן

רופאה מנתחת פלסטית ,מומחית לכירורגיה פלסטית
077-2315229 (מספר מקשר)

היום אפשר לבצע ניתוח פלסטי כמעט בכל איבר בגוף: שדיים, אף, אוזניים, זרועות, בטן, ישבן ועוד. לאחרונה הגיע לישראל ניתוח חדש המיועד לגברים והוא: ריבועים בבטן או חיטוב דופן הבטן.

ד"ר טלי פרידמן, מומחית בכירורגיה פלסטית מחדדת כי התפיסה של הדגשת שרירי הבטן אינה חדשה, אולם השיטה בה מבצעים את הריבועים בבטן חדשה. ההליך מתבצע באמצעות מכשיר המבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד, באמצעותו מרככים את שרירי הבטן ואז מפסלים את רקמת השומן מבלי לגעת בשרירים.

ד"ר פרידמן מסבירה כי לא מדובר בניתוח עמוק או מסובך. "זהו ניתוח זעיר פולשני כי הוא משלב המסת שומן ושאיבתו. גם החתכים זעירים ולא עולים על 2 מ"מ. הפעולה אורכת מספר שעות וניתן לבצעה באזור החזה והכתפיים. גם ההחלמה מהירה יחסית, אפשר ללכת הביתה לאחר מספר שעות מתום הניתוח ולאחר שבועיים-ארבעה שבועות ניתן לחזור לפעילות גופנית."

חשוב לציין כי הניתוח לא מיועד לגברים בעלי כרס או לסובלים מעודף משקל משמעותי. במקרים אלה יש להפחית תחילה במשקל ואז ניתן לבצע את הניתוח.

בואו לדבר על זה עם ד"ר טלי פרידמן בפורום מתיחות בטן ושאיבות שומן.

ד"ר טלי פרידמן
שדות שמסומנים בכוכבית הם חובה
חשוב לדעת: לאחר מילוי הטופס פרטיך יועברו למרכז השירות של Zap Doctors ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הבקשה, או שהיא תועבר באיחור. לכן, בכל מקרה של בעיה דחופה אנו ממליצים להתייעץ עם רופאים בקופ"ח או בבי"ח ולהימנע ממילוי פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.
רוצה לדרג?
זה יעזור לכל מי שייחפש מידע רפואי על התחום