טווינה

דיון מתוך פורום  שיאצו וטווינה

05/05/2006 | 00:21 | מאת: קובי

ד"ר לב שלום! שמי קובי אני בן 26 נפצעתי בתאונת דרכים לפני 9 ח' עיקר הפגיעה הייתה ברגל שמאל שם התרסקה לי הפיקה לחלוטין,בביה"ח בנהריה ביום התאונה ניקו את הרגל מהשאריות(השאירו לי שם חתיכת עצם מיותרת...) תפרו את גיד הפטלה חזרה וגובסתי למשך חודשיים. מיד לאחר מכן ,בגלל ההדבקויות הרבות והחזקות של השריר לאזור הירך אני לא יכול לכופף את הרגל, התחלתי בפזיותרפיה אינטנסיבית(חודשיים מתוכה בלוינשטיין) כדי להחזיר לי זווית כיפוף פונקציונלי. כיום יש לי 75-80 מעלות, קצב ההתקדמות הוא 30 מעלות ב-3 חודשים. רציתי לשאול אם לטווינה יש פתרון לשרירים דבוקים, (כשהייתי אצל אורטופד מומחה באיכילוב הוא מאר לי שהפזיותרפיסט שלי צריך לעשות לי עיסויים חזקין ועמוקים בזווית של 90 מעלות לאזור ההבדקויות)

לקריאה נוספת והעמקה
05/05/2006 | 02:21 | מאת:

שלום קובי בעיות אורתופדיות היא המומחיות של טיפול הטווינא וסיוע בשיקום בעקבות פציעה הוא השם השני שלו. הסיבה לכך היא שרוב מהלך הטיפול, להבדיל משאר שיטות הטיפול ברפואה המשלימה, מתמקד באזור הספציפי של הפגיעה. בנוסף, בעוד ששאר שיטות הטיפול של הרפואה המשלימה נעימות, טיפול הטווינא עמוק, אגרסיבי ואפילו מעט כואב ולכן התוצאות שהוא מניב מהירות ואפשר ליראותן באופן כמעת מיידי. ממליץ לך בחום לפנות למטפל טווינא. מעבר לכך, אפשר לשלב גם דיקור לקיצור נוסף של תהליך ההחלמה. החלמה מהירה אלי

05/05/2006 | 10:40 | מאת: קובי

אלי שלום! תודה על ההתייחסות, רציתי לשאול האם יש פורום של טווינה או מקום בו אפשר למצוא רשימה של אנשים שבאמת מתמחים ומביני עניין בתחום, כדי שאוכל לפנות למטפל ראוי! ולא סתם לזה מחלטר שייקח ממני כסף מבלי שאראה תוצאות?!!? או לחלופין אם אתה מכיר אחד/אחת כזה שעובד ומטפל באזור הגליל המערבי(נהריה והסביבה). בתודה מראש קובי.