מורסה בערמונית: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למורסה בערמונית?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מורסה בערמונית: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב. בני סובל מפרוסטטיטיס קשה ביותר בשנה האחרונה, עד כדי קושי בהליכה מעבר למטרים ספורים. מטופל כבר שנה באנטיביוטיקות שונות שמביאות למעט הטבה ושוב מפסיקות להשפיע. עלה חשד להתפתחות של אבצס בערמונית. על מי תמליץ לביצוע איתור האבצס בעזרת אולטרה סאונד רקטלי וניקוד האבצס במידה וקיים?

בכל מרפאה ניתן לבצע US טרנסרקטלי

שלום ד"ר. אני בן 26, כ-6 שנים סובל מפרוסטטיטיס כרוני. כבר כתבתי בעבר שעברתי טיפול בהיפרטרמיה (עקב המלצתך ובעזרת טלפונים שאתה מפרסם). מאז הטיפול עברה חצי שנה, עכשיו זה התקופה של אפקת המקסימלי של הטיפול (לפי מחקרים). לצערי לא עזר לי ממש. השופכה שלי עדיין נפוחה, הפתח ממש נפוח, יש לי טיפתוף אחרי מתן שתן, כל הזמן הרגשת צריבה ואי נעימות בשופכה, קושי במתן צואה ועוד.. השאלה שלי כזאת: באתר http://www.prostatitis.org/clinics.html שנותן אינפורמציה על קליניקות בעולם שמתמחות בפרוסטטיטיס, יש קליניקה SANOS במוסקבה. הנשיא ומנהל הקליניקה שם רושם, שברוב המקרים של פרוסטטיטיס, לפי מחקרים שהם ביצעו, פרוסטטה מכילה מוקדים של מוגלה שבחלק מקרים מסתתרת שם אינפקציה. הם אומרים שלפני שמנקזים את הפרוסטטה (יש להם טכנולוגיה מסוימת שעושה זאת), אין מה לדבר על ריפוי, ששום דבר לא יעזור. לא אנטיביוטיקה, לא עיסוי פרוסטטה באצבע ולא כל מיני דברים נוספים. מה אתה חושב על הטאוריה הזאת, אם זה באמת נשמע לך הגיוני, למה לא מפתחים טכנולוגיה שיכולה לנקז את הפרוסטטה, אם ברוסיה יכולים לפתח אותה, אז בודאי גם בישראל אפשר לפתח, וגם בכל הארצות מתקדמות אחרות. אני רוצה לנסוע לשם בתקווה שהם יכולים לעזור לי, כי אני ניסיתי כבר הכל מה שאפשר בארץ, כולל יעוצים עם מומחים כמו ד"ר ציתרון, אני עדיין סובל ולא מוכן בגילי הצעיר להרגיש כמו זקן. האתר של הקליניקה במוסקבה הוא: http://www.sanos.ru/old/eng/ אם תוכל לעיין באתר הזה ולהגיד מה אתה חושב על הגישה שלהם לריפוי הפרוסטטיטיס, אודה לך מאוד. תודה מראש על התשובה.

לאלכס שלום כדי לנקז מורסה בערמונית צריך להוכיח קודם שאכן יש מוגלה בערמונית. ניתן לעשות זאת ע"י בדיקת אולטרא סאונד טרנס- רקטלי . רק אם מגלים בבדיקה זו שאכן יש מוגלה מוכחת כדאי לנכז. אבקשך ליצור קשר טלפוני אתי, הייתי רוצה לשוחח אתך בטלפון , אנא התקשר בטל' 1800-250-270 . השאר את מס' הטלפון שלך בתא קולי משעה 14.000-18.00 כל יום פרט לימי ו' + שבת ונוכל לדבר על הכל . ד"ר אריאלי

אלכס שלום שמחתי לדבר אתך בטלפון . עדכן אותי סבהמשך . ביי ד"ר אריאלי