הריון אחרי קיסרי: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להריון אחרי קיסרי?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הריון אחרי קיסרי: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי ד"ר אני לאחר קיסרי.. ושכבנו לאחר חודשיים בלי אמצעי מניעה.. מה הסיכוי להריון בתנאים האלה שבאולטרסאונד עובי רירית:10.5 שחלה שמאלית:הרבה זקיקים קטנים שחלה ימנית:הרבה זקיקים קטנים וזקיק בגודל 16+ אי נוזל בדוגלס.. אנחנו קיימנו יחסים ביום חמישי והאולטרסאונד היה ביום ראשון.. לפי הרופאה והאולטרסאונד הביוץ היה אמור להית בימים הקרובים ולכן עשיתי מעקב של בדיקות ביוץ..אבל זה באף בדיקה לא הראה לי שיש ביוץ.. מה הסיכוי להריון? הרופאה אמרה לי במידה ויש הריון צריך לעשות הפלה..זה נכון? תודה מ

1. מה סטטוס ההנקה שלך ? 2. אי אפשר לדעת לגבי הריון. זה לא בלתי אפשרי. 3. ממש אין סיבה להפלה בנתונים שסיפרת. אם את בהריון בואי למרפאות הריון בסיכון ונדון איתך בכל התחומים.

שלום דוקטור אני בהריון לאחר שהלידה הקודמת הייתה בקיסרי שהסתיים תקין והחלמה תקינה. אני עכשיו בשבוע 12 ולאחרונה אני מרגישה כאבים בצלקת של הניתוח - לא נורא אבל כואב... יש מה לדאוג? בינתיים באולטרסונד היה הכל תקין ויש לי אולטרסאונד נוסף עוד שבוע וחצי.... מה לעשות?

שלום דינה, עליך לבצע בדיקה גינקולוגית.

שלום, השבוע עשיתי בדיקת הריון והיא יצאה חיובית. אני גרה בחו"ל והתהליך כאן הוא אולטרסאונד בשבוע 8, בלי לאשר הריון בבדיקת דם. ילדתי לפני שנה וחצי בניתוח קיסרי עקב הסתבכות של התינוקת בחבל הטבור. בשבוע וחצי האחרונים אני מרגישה כאבים חזקים ולחץ בצלקת ובמפשעה, ללא דימומים. האם הכאבים שאני מרגישה הם נורמלים ותקינים?

שלום חשוב לפנות לבדיקה לשלול דברים אחרים כמו הריון מחוץ לרחם או ציסטה בשחלה

שלום פרופסור אני בת 35 , חודשיים אחרי ניתוח קיסרי , הריון ראשון. לאחר הניתוח נשארה לי בטן די גדולה, רופסת ונפולה כלפי מטה. כנראה שיש לי גם היפרדות ביטנית. 1.האם זה כשלעצמו יכול לגרום לבעיית פריון בכניסה להריון הבא ? 2. תוך כמה זמן מומלץ להיכנס להריון שוב ?

1. לא 2. כשנה