דיאוסקוראה וויטקס: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדיאוסקוראה וויטקס?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דיאוסקוראה וויטקס: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

1. יש לי דימום רב עקב אנדומיוזיס, האם ניתן להשתמש בכמוסות מסטיק תימני? האם השימוש בו מוגבל בזמן? 2. רכשתי את הצמח שיח אברהם בחליטה, האם גם זה יכול לעזור?

מיה שלום רב, אנדומטריאוזיס מתרחש כשיש גדילה של רקמת הרחם מחוץ לרחם, במקומות אחרים בגוף. אנדומטריאוזיס יכול לקרות רק בגיל הפוריות, לאחר התחלת קבלת הווסת. בעזרת תזונה נכונה, פעילות גופנית, תוספי תזונה וטכניקות להרפיית מתחים ניתן להשיב את האיזון ההורמונלי לגוף ולטפל ב אנדומטריוזיס. תזונה נטולת אסטרוגנים, ועשירה במזונות שתורמים לרמת אסטרוגן ופרוגסטרון מאוזנת בגוף, יעילה בטיפול באנדומטריוזיס. הכלי העיקרי במסגרת הטיפול הנטורופתי באנדומטריוזיס הינו צמחי מרפא וחשוב לעשות איבחון אישי בקליניקה כדי להתאים לך באופו אישי את צמחי המרפא והתזונה הנכונה. ישנם צמחי מרפא המאזנים הורמונלית את הגוף כגון דיאוסקוראה וויטקס. במסגרת הטיפול הנטורופתי נבנית פורמולת צמחי מרפא שמטרתה העיקרית היא איזון וחיזוק מערכת הרביה של האישה, אך לפי ההיסטוריה הרפואית והסימפטומים איתה באה המטופלת, שמים דגש על מערכות נוספות בגוף שזקוקות לתמיכה. אשמח לעמוד לרשותך באיבחון מצבך הפיזי והנפשי כולל התאמה אישית של תזונה וצמחי מרפא אשר מטפלים בצורה מצוינת באנדומטריוזיס בצורה טבעית וללא כל תופעות לוואי, שבוע נפלא ובריא, אילן ללבניקוב, רוקח ונטורופט מומחה, מנהל המרכז לרוקחות אלטרנטיבית 052-8077713

שלום רב! אילו צמחי מרפא יכולים להקל או לרפאות אדנומיוזיס ברחם? תודה

שירי שלום רב, ניתן בהחלט לסייע במצבים כגון אנדומטריוזיס על ידי הרפואה המשלימה אך יש לעשות זאת בקליניקה תוך איבחון אישי ויעוץ נטורופטי מתאים, אשמח לעמוד לרשותך גם בכך. הטיפול הנטורופתי יעיל במצבי אנדומטריוזיס קלים עד בינוניים. במצבים חמורים יותר יש לשקול ניתוח. בעזרת תזונה נכונה, פעילות גופנית, תוספי תזונה וטכניקות להרפיית מתחים ניתן להשיב את האיזון ההורמונלי לגוף ולטפל ב אנדומטריוזיס. תזונה נטולת אסטרוגנים, ועשירה במזונות שתורמים לרמת אסטרוגן ופרוגסטרון מאוזנת בגוף, יעילה בטיפול ב אנדומטריוזיס. הכלי העיקרי במסגרת הטיפול הנטורופתי ב אנדומטריוזיס הינו צמחי מרפא. ישנם צמחי מרפא המאזנים הורמונלית את הגוף כגון דיאוסקוראה וויטקס. במסגרת הטיפול הנטורופתי נבנית פורמולת צמחי מרפא שמטרתה העיקרית היא איזון וחיזוק מערכת הרביה של האישה, אך לפי ההיסטוריה הרפואית והסימפטומים איתה באה המטופלת, שמים דגש על מערכות נוספות בגוף שזקוקות לתמיכה. שבוע טוב ובריא, אילן.