גשם, רוח, פוך וניתוח פלסטי

(0)
לדרג

למה דווקא בחורף? יש כמה סיבות טובות לעבור ניתוחים פלסטיים בחורף - הנה כמה מהן, חורף חם

מאת: חבישת חגורות ומחוכים, הגבלת חשיפה לשמש ולחום הנדרשים לאחר טיפולים אסתטיים או הופעת סימנים משניים לאחר ניתוח פלסטי כמו נפיחות, בצקת, שטפי דם תת-עוריים הופכים את החורף לעונה המועדפת של הטיפולים האסתטיים. למרות שדווקא עונת הקיץ נחשבת לעונת הניתוחים הפלסטיים הזמן האידיאלי לתכנן את לו"ז הטיפולים...
שאיבת שומן

שאיבת שומן היא הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר, בארה"ב ובישראל. נשים רבות סובלות מבעיית מצבורי שומן בולטים באזורים שונים בגוף דוגמת ירכיים, מותניים, עכוזים ובטן. תופעה נוספת, רווחת, הינה מחסור שומן או שקעים באזורים שונים כמו לחיים, עכוזים, כפות ידיים, ושפתיים. המדובר, כאמור, בדיספרופורציה המשווה לגוף ולפנים מראה "טעון שיפור".

בעקבות שאיבת שומן אופטימלית ומילוי אזורים "דלילים" בשומן הגוף, ניתן לעצב את הגוף מחדש ולהשיג תוצאה מושלמת לאורך זמן. הגוף המעוצב משפר את הדימוי העצמי, הביטחון העצמי, מצב הרוח ואף את תחושת החושניות המינית.

יתרון הטיפול החורפי: לאחר הניתוח יש צורך בחבישת מחוך המוסתר יותר טוב על ידי הביגוד החורפי וכן חומו אינו מפריע כמו בקיץ.

מתיחת בטן

התמודדות עם בטן רפויה, נפולה, גדולה בעזרת ניתוח למתיחת בטן. בניתוח זה מחזקים את שרירי הבטן ע"י הצמדתם זה לזה, מסירים את עודפי העור והשומן מהבטן התחתונה, ומשווים לבטן מראה שטוח ונאה.

יתרון הטיפול החורפי: המחוך שלובשים לאחר המתיחה מחמם ולכן קל יותר להשתמש בו בחורף.

ניתוח הרמת פנים

רפיון השרירים, צניחת העור והצטברות שומנים באזור הלחיים, בקו הלסת והצוואר הם חלק טבעי מתהליך ההזדקנות. את התהליך לא ניתן לעצור, אולם אפשר לשוות לפנים מראה צעיר ורענן יותר, באמצעות ניתוח למתיחת הפנים והצוואר. הניתוח האולטימטיבי להצערת הפנים, הינו מתיחת הפנים המבוצע בדר"כ בשילוב של מתיחת המצח והצוואר.

בעבר מתיחת הפנים בוצעה על העור בלבד. כיום, מבצעים מתיחה גם של השרירים, פעולה אשר גורמת לתוצאות הניתוח לשרוד לתקופה ממושכת יותר. בניגוד לעבר, הגישה היום הינה לא להמתין לנפילה קשה של עור הפנים, שכן במקרה זה העור כבר מאבד מהאלסטיות שלו ואז התוצאות אינן לטווח ארוך.

יתרון הטיפול החורפי: בעזרת צעיף ניתן להסתיר את שטפי הדם והנפיחות, דבר אשר מושך תשומת לב בקיץ, אך מקובל בחורף.

פילינג בלייזר וטיפול כימי בקמטים

עור הפנים עובר עם הזמן שינויים, כתוצאה מהזדקנות, מחשיפת יתר לשמש או כתוצאה מפצעים. בעזרת טכניקות מודרניות ניתן כיום לסלק קמטים או צלקות. בעזרת תכשירים כימיים, או בעזרת לייזר, ניתן להסיר את שכבת העור הפגומה, או את הצלקות, ולשוות לעור מראה חלק, בריא וצעיר.

זהו הטיפול הנבחר לטיפול בקמטים שמסביב לפה. הבעיה הינה שלאחר טיפול זה נותר אודם באזור למספר שבועות, אך ניתן להסתיר זאת ע"י איפור.

יתרון הטיפול החורפי: לאחר קילוף יש להימנע מחשיפה לשמש, על כן נוח יותר לבצע טיפול זה בחורף.

בואו לדבר על כך בפורום כירורגיה פלסטית

רוצה לדרג?
זה יעזור לכל מי שייחפש מידע רפואי על התחום

עוד בתחום