פורום סינוסיטיס ספנואידלי - תמיכה

פורום זה סגור לשליחת הודעות חדשות.
הסינוס הספנואידלי נמצא מתחת לבסיס הגולגולת, ודלקת בו עלולה לגרום לכאבים חזקים וחדים ולסכנה ממשית בשל היותו קרוב מאוד למוח. גילויו גם הוא לא פשוט מאחר שלא ניתן לראותו בצילום רנטגן רגיל ואבחונו מחייב בדיקת CT; הטיפול בו דורש פעמים רבות אשפוז ומתן אנטיביוטיקה דרך הווריד. בפורום זה נדון בנושאים הקשורים לסינוסיטיס ספנואידלי. נספק תמיכה לסובלים באופן כרוני, נעודד את אלו הנמצאים בהתקף ונייעץ למתלבטים האם לעבור ניתוח. .
3 הודעות
1 תשובות מומחה

מנהל פורום סינוסיטיס ספנואידלי - תמיכה

הפורום נסגר
03/04/2016 | 14:55 | מאת: מריאנה

שלום מרגישה שמתחיל סינוסיטיס איך ניתן לטפל ללא אנטיביוטיקה? חלק אומרים אסור לחמם את המקום חלק ממליצים לחמם מלח ולהניח עם רפידה כדי שיספוג נוזלים.. אובדת עצות.

19/07/2015 | 18:21 | מאת: מודאג

היי, לאחרונה התחילו לי סינוסיטיס חוזרים כמעט כל חודשיים ואני כבר מתחרפן מזה. הציעו לי לעשות CT אך אני מאוד מעדיף שלא. אשמח לדעת אם יש לך טיפים למאבק שלי בסינוסיטיס.

לקריאה נוספת והעמקה

היי, האם הכאבים נבדקו ע"י רופא והוכחו כסינוסיטיס? ישנו ספריי סטרואידים (בריכוז נמוך) בשם "אבאמיס" שניתן לשאוף באופן יומי על מנת לעזור במניעת של סינוסיטיס חוזר. אני לא בטחה שרופא משפחה ירשום לך אותו אך רופא א.א.ג. בוודאי. סינוסיטיס ספנואידלי לא ניתן לאבחן ללא בדיקת C.T, ומכיוון שמיקומו קרוב מאוד למוח ולכן הוא נחשב מסוכן יותר מסינוסיטיס מקסילרי או אחר, הייתי ממליצה לך בכל זאת לבדוק עם הרופא שיקולים לכאן ולכאן בנוגע לבדיקה. שיהיה בהצלחה!

12/07/2015 | 12:14 | מאת: צוות האתר

גולשים יקרים, צוות האתר שמח לבשר לכם על פתיחתו של פורום חדש - פורום סינוסיטיס ספנואידלי - תמיכה. גלישה פורייה, צוות האתר