אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום מחלות כבד - אבחון וטיפול

הפורום יעסוק באבחון וטיפול במחלות כבד.

הפורום מזמין את הגולשים לשאול שאלות בנושאים ספציפיים, כגון: מחלות כבד נגיפיות (הפטיטיס A, B, C), כבד שומני, נזק מאלכוהול ותרופות, מחלות מטבוליות ואוטואימוניות, מחלות דרכי מרה, סרטן ראשוני של הכבד והשתלות כבד.
להמשך...
ד"ר מריוס בראון
ד"ר מריוס בראון
רופא בכיר במכון הארצי למחלות כבד, בילינסון לימודים: בוגר מדעי הרפואה (B. Sc ) בהצטיינות בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים דוקטור לרפואה ( M. D. ) בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים מקום התמחות: התמחות ברפואה פנימית, מחלקה פנימית ד, מרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון, פתח תקווה התמחות בגסטרואנטרולוגיה, במרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון, פתח תקווה השתלמויות: 2001-2003 עמית מחקר במחלקה להפטולוגיה ב : CEDARS SINAI MEDICAL CENTER ב LOS ANGELES, מסונף ל UCLA חברויות באיגודים וארגונים מקצועיים: מזכיר החברה הישראלית לחקר הכבד חבר באיגוד הישראלי לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד חבר באיגוד האירופי לחקר הכבד חבר באיגוד האמריקאי לחקר הכבד שטחי התעניינות מיוחדים: דלקת כבד והשתלות כבד . מחלות כבד בהריון. מעורבות הכבד במחלות סיסטמיות ומחלת הכבד השומני. ניסיון קליני קודם: צוער ברפואה (סטאז') בהדסה ירושלים התמחות ברפואה פנימית, מחלקה פנימית ד, מרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון, פתח תקווה רופא בכיר במחלקה פנימית ד מרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון, פתח תקווה התמחות בגסטרואנטרולוגיה, במרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון, פתח תקווה עיסוק במחקר: מחקר קליני- תרופות נגד מחלות כבד נגיפיות, טיפול בתרופות מדכאות חיסון, מחלת הכבד השומני. פורומים: מנהל פורום מחלות כבד - אבחון וטיפול של מרכז רפואי רבין ב"דוקטורס"
ד"ר אמיר שלומאי
ד"ר אמיר שלומאי
ד"ר אמיר שלומאי, מומחה ברפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד. תפקידים ומינויים: מנהל מחלקה פנימית ד', בילינסון רופא בכיר במכון הכבד, בילינסון לימודים: הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית בירושלים (1994-2001) MD מכון ויצמן למדע, רחובות (2002-2003) MSc מכון ויצמן למדע, רחובות (2005-2008) PhD אוניברסיטת רוקפלר בניו-יורק - MSc מקום התמחות: רפואה פנימית (הדסה, איכילוב) גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד (איכילוב) השתלמויות: אוניברסיטת רוקפלר (Rockefeller) בניו-יורק, המעבדה לוירולוגיה ולמחלות מידבקות (פרופ' צ'רלי רייס) (2012-2014) מינוי אקדמי: דרגת מרצה, הפקולטה לרפואה אוניברסיטת תל-אביב חברויות באיגודים וארגונים מקצועיים: החברה הישראלית לחקר הכבד EASL AASLD החברה הישראלית למיקרוביולוגיה (ISM) שטחי התעניינות מיוחדים: נגיפי כבד מחלות מטבוליות של הכבד כולל NAFLD ניסיון קליני קודם: רופא בכיר במכון לגסטרואנטרולוגיה ולמחלות כבד, בית-החולים איכילוב רופא בבית-החולים של אוניברסיטת רוקפלר, ניו-יורק עיסוק במחקר: חוקר ראשי במעבדה לוירולוגיה מולקולרית במכון המחקר ע"ש פלסנשטיין. חקר נגיף ההפטיטיס B ואינטראקציות בין הנגיף לבין מערכת החיסון המולדת האינטראקציות בין נגיפי הכבד מסוג B ו- C לבין המטבוליזם של תא הכבד סרטן הכבד.
הודעה חשובה
הפורום יצא לחופשה קצרה

פורום זה עוסק במחלות כבד בקרב מבוגרים בלבד.
חיפוש מתקדם
RE: כאבי בטן ושלשולים אחרי אלכוהול
מחבר:ד"ר מריוס בראון
תאריך:2/5/2010
שעה:21:37
כמות סבירה של אלכוהול לגבר בריא היא עד 2 מנות-2 כוסות קטנות של וודקה או כוס יין מלאה. מעבר לכך יתכנו נזקים בריאותיים. סף הסיבולת לאלכוהול הנו אישי ויש שוני רב בין פרטים שונים. אין ברדבול שום דבר שמוסיף לבריאות- בלשון המעטה. כדי להבין את התלונות שלך יש להתייחס לכל מה שאתה אוכל ושותה בסופי שבוע.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
02/05/10 22:28
  אלכוהול    יגאל 
03/04/15 11:43
היי אני בן 24, בריא בד"כ אני בחור רוסי וכדרכנו (חח) אוהב לשתות אלכוהול, אני לא אלכוהוליסט או משהו (למרות שזה מה שאלכוהוליסטים תמיד אומרים חחח) אבל בהחלט אוהב להתפרק בסוף שבוע ולשתות איזה 4-5 כוסות וודקה (מעורבב עם רדבול) אני גם תמיד משתדל לאכול טוב לפניי ובמהלך הערב גם שותה מים כך שאני לא קם ביום למחרת עם כאבי ראש. לאחרונה יש לי בעיה שלעיתים אחרי סוף שבוע שכזה יש לי כאבי בטן ושלשולים למשך יום-יומיים. מה זה אומר? עשיתי בדיקות דם כליליות לא מזמן והכל היה בסדר גמור חוץ מכולסטרול שהיה גבוה בחצי מספר. האם זה מרמז על בעיה כלשהיא? האם זה תקין?(למרות שמקודם לא היה לי את זה) אולי זה קשור בכלל לדברים אחרים? והאם בכלל מותר לי לשתות? (בכנות אני מפחד מהתשובה חחח) תודה רבה, רן.
כמות סבירה של אלכוהול לגבר בריא היא עד 2 מנות-2 כוסות קטנות של וודקה או כוס יין מלאה. מעבר לכך יתכנו נזקים בריאותיים. סף הסיבולת לאלכוהול הנו אישי ויש שוני רב בין פרטים שונים. אין ברדבול שום דבר שמוסיף לבריאות- בלשון המעטה. כדי להבין את התלונות שלך יש להתייחס לכל מה שאתה אוכל ושותה בסופי שבוע.
תודה רבה על התשובה! השאלה שלי עכשיו אם ממה ששתיתי עד עכשיו ייתכן שנגרמו לי נזקים?
זה נורמלי אבל בזהירות ! אני ממליץ למהול את וודקה עם אשקוליות וקרח ולאכול על האש לפני השתיה. ולדבר כמה שפחות. בבוקר שלמחרת לאכול 2 לימונים חיים ללא הקליפה .
חיפוש מתקדם