אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום פסיכולוגיה קלינית


ד"ר אודי בונשטיין
ד"ר אודי בונשטיין
אודי בונשטיין, פסיכולוג קליני בכיר ומדריך בפסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה, ופסיכולוג רפואי מומחה. מורשה לעיסוק, למחקר ולהוראה מדעית של היפנוזה. פסיכולוג ראשי בבית החולים לגליל המערבי בנהריה ועובד ביחידה להדרכת הילד והמשפחה שבבית החולים. יו"ר האגודה הישראלית להיפנוזה ומנהל ומלמד במכון "הדדיות" - מכון מוכר ללימודי היפנוט. קליניקה פרטית פועלת בצפון הארץ (גילון) ובתל-אביב. ראש התכנית התלת-שנתית לפסיכותרפיה בצפת לשעבר. מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים, בטיפול פרטני, משפחתי וזוגי. מאמין שפסיכותרפיה עניינה שני אנשים הנמצאים ביחסי גומלין מתמידים, המשפיעים ויוצרים זה את זה ללא הרף. מתעניין בתחומי המחקר הקליני. עניין מיוחד לי בשילוב כלים לא שגרתיים בטיפול, לצד טיפולים המתנהלים במתכונת המוכרת. שילוב כלים היפנוטיים, מטפוריים ומדיטטיביים בטיפול, עבודה הקרובה לטבע, שימוש בחדר מוזיקה והיישומים הקליניים של רכיבה על סוסים ואומנויות לחימה – הנם דוגמא לעניין זה. מחבר הספרים "העין הפנימית" (אוניברסיטת חיפה ו"ידיעות ספרים", 2011) ו"היפנוזה - דרכה של הנפש ליצור את הגוף" (אוניברסיטת חיפה ו"ידיעות ספרים", 2014).
כללי השתתפות בפורום פסיכולוגיה קלינית
1. ההודעות אינן מתפרסמות מיד, אלא לאחר אישורו של מנהל הפורום.
2. מטרות הפורום: היוועצות, מענה ותמיכה הדדית בנושאים הקשורים לטיפול ופסיכולוגיה קלינית. שימו לב: הפורום אינו בא במקום טיפול בידי איש מקצוע.
3. על הודעותיכם לעמוד במטרות הפורום. הודעות אלימות מכל סוג, הודעות מזלזלות או פוגעות - לא יזכו להתייחסות.
4. נא להימנע מאזכור שמות של מטפלים או מטופלים בהודעותיכם. זהו נושא אתי רגיש. שמרו על עצמכם ועל המשתתפים האחרים. אותו הדין לגבי המלצות - אין להמליץ ואין להשמיץ.
5. הפעילו שיקול דעת בכתיבתכם. הודעות שאינן עומדות בכללים אלו לא יפורסמו.
חיפוש מתקדם
RE: מהי הגדרה של פסיכופט ואיך לטפל בבן משפחה?
מחבר:דרור שטרנברג
תאריך:12/8/2007
שעה:21:15
מירית שלום,
הפרעה אנטי סוציאלית היא הפרעה לא קלה להתמודדות איתה, בעיקר לסביבה. היא מערבת התנהגויות פוגעות, היעדר תחושות אשמה, חיפוש ריגושים לרוב על ידי התנהגויות עברייניות או על סף העבריינות. לא מדובר באי שיפוט תואם של המציאות, אלא באנשים המבטאים את הדחפים שלהם ללא מוסר פנימי, כשהדבר המדאיג אותם הוא איך לא להיתפס, ולא איך לא לפגוע באחרים.
אם אביך אכן עונה על האבחון של הפרעת אישיות אנטי סוציאלית, הרי שמאוד קשה לשכנע אותו לשנות את דרכיו. עדיין ניתן לנסות ולבדוק מהן הנקודות הרגישות שלו. האם אכפת לו מדברים מסויימים. וכאן יש שאלה גדולה מה זה להתמודד, ועם מה את מבקשת עזרה.


דרור
בכדי להוסיף הודעה לפורום זה עליך להיות משתמש\ת רשומ\ה במערכת.
להתחברות למערכת יש להקיש את שם המשתמש והסיסמה בתיבת ההתחברות מצד ימין.

שם משתמש:
כתובת אימייל:
סיסמה:
סיסמה שוב:
תאריך לידה:
מין:
איזור מגורים:

אבקש לקבל ניוזלטרים הכוללים פרסום לתיבת המייל שלי.

אני מאשר\ת שקראתי את תנאי השימוש באתר.

מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
שלום מבקשת לדעת מה זה אדם עם הפרעה אנטי סוציאלית קשה, מה עובר לו בראש, במחשבות, ואיך להתנהג עם אדם כזה (אבא, במקרה שלי).
מירית שלום, הפרעה אנטי סוציאלית היא הפרעה לא קלה להתמודדות איתה, בעיקר לסביבה. היא מערבת התנהגויות פוגעות, היעדר תחושות אשמה, חיפוש ריגושים לרוב על ידי התנהגויות עברייניות או על סף העבריינות. לא מדובר באי שיפוט תואם של המציאות, אלא באנשים המבטאים את הדחפים שלהם ללא מוסר פנימי, כשהדבר המדאיג אותם הוא איך לא להיתפס, ולא איך לא לפגוע באחרים. אם אביך אכן עונה על האבחון של הפרעת אישיות אנטי סוציאלית, הרי שמאוד קשה לשכנע אותו לשנות את דרכיו. עדיין ניתן לנסות ולבדוק מהן הנקודות הרגישות שלו. האם אכפת לו מדברים מסויימים. וכאן יש שאלה גדולה מה זה להתמודד, ועם מה את מבקשת עזרה. דרור
האם הפרעה אנטי סוציאלית יכולה להיגרם עקב לקיחת כדורים לא מתאימים?... איבחון לא נכון של בעיה?
חיפוש מתקדם