אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום אורטופדיה כללית ורפואת ספורט


חשיבות הפורום הינה רבה, מאחר שכמו בכל תחום אחר בחיים, יש הזדמנות לגולש או הגולשת לקבל אינפורמציה און-ליין לגבי בעיות אורתופדיות שכיחות, וכמובן גם מידע בנושאים פחות שכיחים.

הפורומים השונים כבר מזמן תפסו לעצמם מקום מכובד בניהול חיינו היום יומיים, וכמו בתוכניות טלוויזיה או רדיו אינטראקטיביים, גם הפורום מהווה מקום בו יש אינטראקציה בין מבקש המידע לבין נותן או נותני המידע.

מאחר שתחום האורתופדיה נוגע למעשה כמעט בכולנו, אם זה סתם על רקע של בעיות הזקנה, ספורט, תאונות דרכים ועבודה וכו', הרי שתמיד יש הענות ניכרת ושאלות בתחום זה.

אני מקווה שהעלאת הפורום החדש בתחום זה יצדיק את עצמו, והמענה לפונים יעזור להם בקידום בעיותיהם האורתופדיות.
להמשך...
ד"ר גורן צבי
ד"ר גורן צבי
ד"ר גורן צבי נולד בחיפה, וגדל בקריות עד גיוסו לצה"ל, מגיל צעיר עסק בכל ענפי הספורט ואף הצטיין בריצות, אתלטיקה קלה , ומשחקי כדור, ואף עסק באופן מקצועי בענף התעמלות מכשירים, במסגרת שירותו הצבאי, סיים קורס קציני רפואה בהצטיינות ושימש מפקד קורס חובשים במשך שנה, לאחר מכן כקצין הדרכה בענף , וסיים את שירותו כקמב"ץ רפואה באוגדה 91. בשנת 1993 סיים ד"ר גורן צבי את לימודי הרפואה באיטליה בהצטיינות ועבר סטאז', התמחות ועבודה כרופא בכיר במחלקת אורטופדיה א' וביחידת הברך וארטוסקופיות בביה"ח רמב"ם – סה"כ 10 שנים. במשך שנים עבד ד"ר גורן צבי בשירותי בריאות כללית. כיום עובד ד"ר גורן בקופ"ח מאוחדת, יועץ אורטופדי של משרד הביטחון, יועץ אורטופדי לצבא במרפ"א 8281, מנתח נכים של משרד הבטחון, קופ"ח מכבי ופרטיים, בביה"ח אסותא לב המפרץ וכמו כן בבית חולים אלישע אשר בכרמל. בשנת 2007 סיים ד"ר גורן לימודי משפטים בקריה האקדמית קריית אונו וכיום נותן במקביל גם חו"ד רפואיות-משפטיות, ייעוץ רפואי-משפטי לבתי המשפט בצפון הארץ לשורה ארוכה של עורכי דין, ולאנשים פרטיים. ד"ר גורן הינו בין הבודדים שנותן חו"ד על רשלנות רפואית בתחום האורטופדיה בצפון הארץ. תחומי הטיפול: כירורגיה של הברך, ארטוסקופיות של ברך וקרסול, טראומה אורטופדית, אורטופדיה כללית, חו"ד משפטית, רשלנות רפואית מוכר ב- קופות חולים \ פרטי \ ביטוחים: מאוחדת, כל הביטוחים הפרטיים
הודעה חשובה
גולשים יקרים: הפורום נסגר
חיפוש מתקדם
שבר בזרוע היד
מחבר:יפית
תאריך:13/8/2009
שעה:10:00
בוקר טוב
אמא שלי בת 76 וסובלת מכאבים מאוד חזקים מהשבר ביד
היא לוקחת אופטלקין נוזלי וכדורים וההשפעה לוקחת בערך שעתיים וחצי
המליצו לה על כדור בשם TRAMADEX ושמעתי שיש תופעות לוואי רציתי לדעת אם כדאי להשתמש בזה או המלצה על כדור אחר.
יפית חדד
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  שבר בזרוע היד    יפית 
13/08/09 10:00
  RE: שבר בזרוע היד    דר ' גורן צבי 
15/08/09 21:33
בוקר טוב אמא שלי בת 76 וסובלת מכאבים מאוד חזקים מהשבר ביד היא לוקחת אופטלקין נוזלי וכדורים וההשפעה לוקחת בערך שעתיים וחצי המליצו לה על כדור בשם TRAMADEX ושמעתי שיש תופעות לוואי רציתי לדעת אם כדאי להשתמש בזה או המלצה על כדור אחר. יפית חדד
שלום יפית. טרמדקס כדור מצוין, בהתחלה תיתני לה לפני השינה, ולאחר מספר ימים שהיא תתרגל, ניתן לתת פעמיים ביום, בבוקר ובערב. אני מדבר על מינון של 100 מ"ג. בכל מקרה, תדעי שיש גם כדורים של מינון מופחת - 50 מ"ג, ולהם לוקח להתרגל בפחות זמן.
חיפוש מתקדם