בודק הסימפטומים


מחפשת רופא/ת פריון במאוחדת, אזור פ"ת
מחבר:לימור
תאריך:21/11/2011
שעה:09:51
שלום לבנות,
אחרי כמה נסיונות ללא הצלחה גם בתל השומר שזה דרך מאוחדת וגם דרך רופא פרטי מפורסם ובעל שם טוב..... רוצה לנסות רופא טוב של הקופה, להוריד מכל התהליך הזה גם את הלחץ של הכסף המטורף שמוציאים על רופאים פרטיים.
שמעתי על כמה רופאים במאוחדת באזור שלי: דר' בן דוד גילה בשפרינצק ת"א, דר' פרידלר שבח בשפרינצק ת"א, ויותר קרוב אלי.. דר' גליה בירן סלודובניק בסניף מרום שיר בבני ברק. חיפשתי עליה באינטרנט וראיתי שיש לה גם קליניקה פרטית עם עוד שתי נשים.. וגם שיש לה רקע בנושא פריון של רפואה סינית...
מישהי יכולה להמליץ/לספר על מישהו מהרופאים האלו? במיוחד על גליה אשמח לשמוע משהו.
תודה רבה!!!
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
21/11/11 14:37
21/11/11 21:38
  אוקיי. תודה.    לימור 
22/11/11 05:08
06/12/11 14:26
  תודה רבה    לימור 
09/12/11 08:13
18/12/11 16:02
  גם אני מטופלת שלו    איקסית 
06/01/12 18:25
  לגבי פרופ' פרידלר    ליטל 
01/05/12 10:57
  מקסים ומקצועי    ר.א 
24/09/12 09:37
  תודה חגית    לימור 
25/11/12 12:20
  חגית....    שירן 
26/11/12 11:41
שלום לבנות, אחרי כמה נסיונות ללא הצלחה גם בתל השומר שזה דרך מאוחדת וגם דרך רופא פרטי מפורסם ובעל שם טוב..... רוצה לנסות רופא טוב של הקופה, להוריד מכל התהליך הזה גם את הלחץ של הכסף המטורף שמוציאים על רופאים פרטיים. שמעתי על כמה רופאים במאוחדת באזור שלי: דר' בן דוד גילה בשפרינצק ת"א, דר' פרידלר שבח בשפרינצק ת"א, ויותר קרוב אלי.. דר' גליה בירן סלודובניק בסניף מרום שיר בבני ברק. חיפשתי עליה באינטרנט וראיתי שיש לה גם קליניקה פרטית עם עוד שתי נשים.. וגם שיש לה רקע בנושא פריון של רפואה סינית... מישהי יכולה להמליץ/לספר על מישהו מהרופאים האלו? במיוחד על גליה אשמח לשמוע משהו. תודה רבה!!!
אני בתהליך איתו עדיין לא עברתי הפריה אך בנתיים הוא עושה רושם מעולה
אנחנו משתדלות לא לתת המלצות על רופאים לכאן או לכאן, יכול להיות שבפורום של תפוז יש עדיין שירשור על רופאים. תנסי. בהצלחה!
פרופסור פרידלר מדהים!!! אני כרגע בתחילת הריון בעקבות ivf אצלו שבוצע באסותא הוא ענייני ומקצועי! מומלץ ביותר
תודה רבה שירה, ומזל טוב!!! בינתיים אין לי המלצה באמת על מישהו אחר מהשלישייה של הרופאים שבמאוחדת באזור שלי (פתח תקווה). יש אחת, בירן גליה בבני ברק, רציתי לקבוע לה תור דרך האתר של מאוחדת ולהפתעתי כל התורים היו פנויים.... זה היה נראה לי קצת מוזר. אם הבנתי נכון, אז פרופ' פרידלר עובד עם אסותא, כן? אסותא בתל אביב? חברה שמטופלת אצל רופא פוריות במכבי אומרת שאת כל תוצאות הבדיקות הייתה צריכה למסור לאסותא ישירות ולא לרופא ושם קיבלה יחס מאוד טוב וגם אפשר היה להתקשר לשם בכל שעה. כך זה גם כשמטופלים אצל פרופ' פרידלר? תודה!!
אני מטופלת אצלו דרך קופת החולים במאוחדת סניף שפרינצק ואת כל הבדיקות אני עושה שם, וזה מאד נוח ומומלץ את השאיבות וההחזרות אני עושה עם פרופ' פרידלר באסותא ת"א, הפרופ' דואג לתיאום עימם כאמור - מומלץ תזמיני תור אליו לסניף שפרינצק בת"א בהצלחה!!
וחייבת לציין שהוא גם מקסים, גם מקצועי וגם סבלני ביותר. אני חברת מאוחדת ומטופלת אצלו בפרטי באסותא בתל אביב.
אני גם חברה במאוחדת. לאחר נסיונות טבעיות של שנה להיכנס להריון אך ללא הצלחה, הייתי מעוניינת להיפגש איתו. באתר שלו רשום שמומלץ להגיד עם הבדיקות אך טרם הופנתי או עברתי בדיקות כלשהן. בשביל זה אני הולכת אליו לא?? אודה לעזרתכן..
אני התחלתי טיפול אצלו בשפרינצק, אני ממש מרוצה מהטיפול והיחס. מומלץ
אני כרגע בהריון ראשון אחרי שני טיפולי ivf שעברתי אצלו. הוא מאוד מקצועי, מקסים, זמין, אמפתי וסבלני. לפני שפניתי אליו עברתי אצל כמה רופאים של קופת החולים ושל תל השומר, שחלקם היו ממש אנטיפטים וציניים, ומרובם יצאתי בוכה, מלאת חששות ומבלי להתחיל בכלל בטיפול. אני מאוד שמחה שפניתי אל פרופסור פרידלר, מיד הרגשתי שיש על מי לסמוך והתחלתי את התהליך. כל המעקב והפרוצדורות נעשו בצורה הכי אנושית, סבלנית ומקצועית שיש וכאמור, אני נמצאת עכשיו בשליש השני של ההריון בעקבות ה ivf. הטיפולים והמעקב נעשו באסותא ת"א שם קיבלתי יחס מצויין, נוחות וזמינות לכל בעיה ושאלה.
כנראה שכל אחת והסיפור / גורל שלה עם הדרך להיכנס להיריון. קודם כל, שמחה בשבילך על ההצלחה של הטיפולים ועל ההריון!! :) אני דווקא יצאתי מפרופ' פרידלר בוכה ומיואשת... ובסוף לא התחלתי אצלו טיפול. היום אני הולכת לפגישה ראשונה אצל פרופ' זיידמן ונראה מה יהיה. בתקווה להריון קרוב, באיזה דרך שלא תהיה ובקלות כמה שאפשר. :) תודה על השיתוף שלך!! לימור.
האם את חברה במאוחדת? האם טופלת אצלו במסגרת קופ"ח או באופן פרטי לגמרי? כנ"ל לגבי אסותא- האם זה דרך מאחדת או פרטי? אם זה דרך מאוחדת- שילמת השתתפות עצמית לגבי אסותא?
חיפוש מתקדם