בודק הסימפטומים


שאלה - פיוריגון
מחבר:אורית
תאריך:31/7/2011
שעה:12:02
שלום בנות
החודש אני בסבב ראשון של זריקות פיוריגון, ומתוכננת הזרעה.
התחלתי במינון נמוך (50) במשך 4 ימים, ולאחריו הועלה המינון ל - 75. היום, לאחר 3 ימים של זריקות במינון 75, עשיתי בדיקות דם+אולטרסאונד. הופתעתי לגלות שרירית הרחם ירדה מהבדיקה הקודמת (לפני 3 ימים) - מ6.2 ל 5.5. זקיקים מתפתחים לאט - יש שניים בגודל 14-15. וההורמונים בקושי עלו - E2 - 385.
נראה לי שגם המינון 75 לא עושה את העבודה, ואני מתוסכלת מזה...
חודש שעבר עשיתי מעקב זקיקים טבעי (בלי שום הורמונים) והתוצאות היו כמעט זהות לאלה של החודש.
אשמח לשמוע ממי שהתנסתה בפיוריגון
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  שאלה - פיוריגון    אורית 
31/07/11 12:02
  RE: שאלה - פיוריגון    קרן החדשה 
31/07/11 13:20
  פיוריגון     אורית 
31/07/11 13:37
  לקרן החדשה    אורית 
31/07/11 15:43
  מקוןוה גם!    קרן החדשה 
31/07/11 18:45
01/08/11 00:31
שלום בנות החודש אני בסבב ראשון של זריקות פיוריגון, ומתוכננת הזרעה. התחלתי במינון נמוך (50) במשך 4 ימים, ולאחריו הועלה המינון ל - 75. היום, לאחר 3 ימים של זריקות במינון 75, עשיתי בדיקות דם+אולטרסאונד. הופתעתי לגלות שרירית הרחם ירדה מהבדיקה הקודמת (לפני 3 ימים) - מ6.2 ל 5.5. זקיקים מתפתחים לאט - יש שניים בגודל 14-15. וההורמונים בקושי עלו - E2 - 385. נראה לי שגם המינון 75 לא עושה את העבודה, ואני מתוסכלת מזה... חודש שעבר עשיתי מעקב זקיקים טבעי (בלי שום הורמונים) והתוצאות היו כמעט זהות לאלה של החודש. אשמח לשמוע ממי שהתנסתה בפיוריגון
לא התנסיתי בפיוריגון, אלא רק בגונאל, אבל למה המינון כל כך נמוך? את מאוד צעירה? בעיות של גירוי יתר במחזורים קודמים? אבל בעיקרון, לא רוצים להגיע ליותר משניים-שלושה זקיקים במחזורי הזרעה כדי לא להגיע להריונות ממש מרובי עוברים, אז שני זקיקים בערך באותו גודל זה דווקא לא רע, אני חושבת. אם עד סוף השבוע שניהם יהיו סביב 19-20 והרירית תהיה סביב ה-7, זה נחשב נתונים טובים להזרעה, אני חושבת
הי קרן תודה על התשובה אני בת 32, ככה שלא נראה לי שזו הסיבה... זו הפעם הראשונה שאני לוקחת הורמונים, אני מניחה שהרופא רצה להתחיל במינון נמוך ולבדוק את התגובה
וגם איתי, בגיל 39, התחילו בפעם הראשונה מגונאל 112.5, שזה מינון די נמוך (אבל לא הכי נמוך) והגיעו באמת לשלושה זקיקים בכל הזרעה - שממש לא רוצים יותר מזה. בהפריה אחר כך כבר שילשו לי בערך את המינונים ותפוקת הביציות לא גדלה בהמון(פונקציה של הגיל, בדרך כלל), אבל היות שנקלטתי בהפריה ראשונה, אין לי תלונות :-) רוצה לספר / להזכיר למה הגעת לטיפולים?
הגעתי לטיפולים בגלל תסמונת שחלה פוליציסטית שמתבטאת גם ברירית דקה. בינתיים התקשרו מהמרפאה ואמרו לי להגדיל את מינון הפיריגון ל - 100 ביומיים הקרובים. נקווה שזה יעזור!
ונדמה לי שהתחילו איתך ממינון נמוך, כי פוליציסטיות נוטות להגיע בקלות לגירוי יתר. נדמה לי. עכשיו רואים איך את ספציפית מגיבה, ומגדילים קצת את המינון. שיהיה המון בהצלחה!
ברוכה הבאה! ובעזרת השם, שהותך במחיצתנו תהייה קצרה! קראתי את השירשור שלך ושל קרן, ואכן אתן צודקות- את פוליציסטית ואת בטיפול ראשון עם הורמונים, ברור שהרופא יתחיל לאט ויראה איך הכל מתקדם. כמו שראית, עוקבים אחרי הזקיקים ואחרי ההורמונים ומגדילים או מקטינים את המינונים לפי הצורך. אני מאמינה שתגיעי לשלושה- ארבעה זקיקים יפים! בהצלחה!!! דורה.
חיפוש מתקדם