אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.
יורם אברהמוב

ד"ר יורם אברהמוב


מומחה באורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת
אודות

אודות ד"ר יורם אברהמוב


ד"ר יורם אברהמוב, הינו בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, מומחה בגינקולוגיה ומיילדות בהדסה, ירושלים, ובוגר השתלמות רשמית באורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת באוניברסיטת Northwestern בשיקגו, ארה"ב.

ד"ר אברהמוב מנהל כיום את היחידה לאורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת במרכז הרפואי 'כרמל' בחיפה, והוא מטפל בבעיות גינקולוגיות כגון דימומים רחמיים בלתי סדירים, שרירנים (מיומות), פוליפים של הרחם וציסטות שחלתיות. כמו כן הוא מטפל בהפרעות ברצפת האגן כולל צניחת רחם, צניחת הנרתיק, דליפת שתן, הפרעות אסתטיות בפות ובנרתיק, זיהומים חוזרים בדרכי השתן, אצירת שתן, סעיפים של צינור השפכה, ופיסטולות נרתיקיות.

במסגרת הבירור מתבצעות על ידיו בדיקות מתקדמות כגון אורודינאמיקה, ציסטוסקופיה ועוד. ד"ר אברהמוב מבצע מגוון ניתוחים גינקולוגיים וניתוחים לשיקום רצפת האגן כולל כריתת רחם דרך הנרתיק, בלפרוסקופיה או דרך הבטן, כריתת שרירנים (מיומות), כריתת פוליפים רחמיים בהיסטרוסקופיה, כריתת ציסטות שחלתיות בלפרוסקופיה, ניתוחים לתיקון דליפת שתן (כגון TVT), וניתוחים לתיקון צניחת רחם או צניחת נרתיק תוך שימוש ברשתות ושתלים לפי הצורך. בנוסף מבצע ד"ר אברהמוב ניתוחים אסתטיים לקיצור שפתיים, הצרת נרתיק ועוד.

ד"ר אברהמוב נמנה עם היועצים והמנתחים של הביטוח המושלם של שירותי בריאות כללית וכן של ´הפניקס´, ´כלל´, ´הראל´, ´מגדל´,´מנורה´ ו'מגן זהב' של 'מכבי'.

כתובת
איזור צפון
מרכז רפואי 'אסותא' קניון לב המפרץ,שד' ההסתדרות 55, קומה ג', צ'ק פוסט, חיפה
טלפון: 04-8810663, 04-8810664, 04-8810621
טלפון: 04-8810663, 04-8810664, 04-8810621
שעות פעילות:
יום בוקר ערב
א    
ב    
ג   16:30-22:00 
ד   16:30-22:00 
ה    
ו    
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:

* הערה: המידע שהוזן לטופס זה מועבר למרכז השירות של
doctors המשמש גוף מקשר בין הרופא ובין ממלא הטופס. יתכנו
מקרים בהם לא ניתן יהיה להעביר לרופא את הפרטים כלל או
שהפרטים יועברו אל הרופא באיחור, ולכן בכל בעיה דחופה מומלץ
להתייעץ עם רופא בקופת חולים או בבי''ח.