נגישות
נגישות

תחושת נימול בראש: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לתחושת נימול בראש

אירוע מוחי - תמונת המחשה
אירוע מוחי אירוע מוחי עלול להיגרם על רקע חסימה או קרע בכלי דם. הקפדה על אורח חיים בריא היא דרך המנ...
נימול - תמונת המחשה
נימול מפרק כף היד הוא אחד המפרקים הפעילים ביותר, אך גם המועדים ביותר לפגיעה ולכאבים. מהן הסיב...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתחושת נימול בראש?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תחושת נימול בראש: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

העורקים החולייתיים בעמוד השדרה הצווארי עלולים להילחץ על ידי החוליות עצמן שדרכן הן עוברים. ומה הטיפול המקובל במקרים כאלה?

לא קורה . בדיקה ראשנית דופלקס עורקי צואר

הסימפטומים שאני חווה זה סחרחורת, נימול בראש כאילו הדם לא מגיע בצורה טובה, קצת הפרעות בראייה (רואה הכל מוחשך כאילו דרך משקפי שמש). זה יכול להיות קשור לעורקי הצוואר?

שלום לבן דוד שלי בן ה13 יש לחצים בראש כנוירולוג מה הבדיקה שנותנת את תמונת מצב המוח ראש הכי טובה? Eeg mri ct רנטגן או בכלל בדיקות אחרות של ראש מוח מה דעתך? ושאלה שנייה כי הוא עשה את שלושת הבדיקות הראשונות שכתבתי לך והם היו תקינות והוא עדיין חש בלחצים זרמים נימול בראש מה דעתך ? אשמח שתענה לי על שני השאלות

שלום נזכרתי להוסיף מה דעתך כול הבדיקות ראש מוח תקינות והוא עדיין חש נימול זרמים לחץ בראש מידי פעם אם הכול תקין כולל בדיקות דם הורמונים ועוד בדיקות כלליות תקינות אז מה זה יכול ליהות? ומה הבדיקה שנותנת את תמונת מצב לראש מוח הכי טובה ?

לא יודע

שלום רב הבדיקה החשובה ביותר היא לשבת לייעות עם איש/אש/ת מקצוע בתחום ולהקישב לתלונות, לבדוק את המטופל/ת ולעשות חשיבה מעמיקה על האפשרויות . תהליך אבחנתי זה חושב יותר מכל בדיקת עזר בברכה ד"ר אלי הימן

שלום. מזה חודשיים הראש שלי נימול. ממש תחושה כאילו הדם לא מגיע לראש בצורה תקינה. זה גורם לי לסחרחרות ולתחושה רעה. וזה לא משהו שמגיע בהתקפים אלא ממש מרגיש ככה כל הזמן בלי שיפור או החמרה. הבדיקות דם בקופת חולים היו תקינות לגמרה. ברור לי שאי אפשר לקבוע כלום על סמך מידע זה אבל אולי רק תוכל לתת ניחוש במה יכול להיות מדובר? עוד על עצמי: אני מעשן. בחורף עברתי דלקת ראות קשה שהחלמתי ממנה רק אחרי כמה אנטיביוטיקות שונות.

מוסיף שמאז התגובה גם עברתי CT מוח וצילום חזה. לא מצאו שום דבר חריג באף בדיקה

חשוב להבין מהו הפיזור האנטומי המדויק של התחושה המתוארת וכמובן לבצע בדיקה נוירולוגית. לאחר הביקור אצל נויורלוג יהיה ניתן להבין האם יש מקום לבירור נוסף.

שלום אני בן 30 בדיקות דם,תריסיות, אקג,צילום חזה ועוד תקין. לפעמים אני חש בסחרחורת לא סיבובית מן תחושת נימול בראש ועוד תופעות מוזרות האם להערכתך זה עניין הורמונלי? או לחץ דם ? או שזה נראה כמו משהו נוירולוגי? אוטם חסימה או דברים כאלו?

קרוב לודאי אלעד שמדובר על תופעות הקשורות למתח ולא לגורם כמו אוטם,היוועץ ברופא המשפחה.