תחושת נימול בראש: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לתחושת נימול בראש

נימול - תמונת המחשה
נימול הרגליים חלשות, ההליכה מקרטעת ואתם בקושי עומדים? המקור לחולשה ברגליים עשוי להיות אורתופד...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתחושת נימול בראש?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תחושת נימול בראש: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

חשוב להדגיש כי יש תחושת נימול בראש בנוסף לחולשה בצד אחד של הגוף

סגית -- כאמור -- תצטרכי להגיע למי שהזמין את הבדיקה ומי שמתמחה בתחום ציסטות בפיניאל כדי לאמוד את השפעתה. בברכת בריאות, כרמל ערמון

היי...מזה 3 חודשים אני סובלת מכאבע ראש איומים המלווים בטישטוש ראייה, נימול בראש, ויובש בפה..ההרגשה היא שאני ממש מרחפת ועומדת ליפול אפילו מהליכה של 4 דקות!!!! יש לציין כי אני בחורה בריאה בדרך כלל וספורטאית כרגע אני במצב שאני לא מסוגלת לנהוג שלא נדבר על ספורט! ביום שישי התעלפתי ברחוב אחרי שהרגשתי חום בגוף עם תחושה של טעם מר בפה ונימול רציני והירדמות של כפות הידיים..הגעתי למיון ושם נערך סיטי שיצא תקין, כל הבדיקות תקינות גם של הבלוטת תריס, אני היום שוחררתי אך עדיין אני פשוט חלשה מסוחררת ולא מצליחה ללכת הרבה.. יש קשר כלשהו ללב? אולי לאוזנים? יש לציין שלפני 4 חודשים עברתי ניתוח מורכב לסינוסיטיס כרוני ופוליפים..יש קשר? אשמח לקצת אור בנוגע לנושא כי אני אובדת עצות!! תודה מראש!

שלום לך אכן צריך לבדוק את הלב אם אין הפרעות קצב.(הולטר לבבי ) אני מאמין שעברת בדיקת נוירולוג ורופא עיניים.לברר אם לקחת תרופה חדשה לפני הופעת הסימפטומים . האם שתית מספיק מים , האם לא הייתה התיבשות . האם את רגישה לחומרים מסויימים ? בברכה ד"ר בן דוד

אני לא לוקחת תרופות אני בריאה בדרך כלל, לפני כחצי שנה עשיתי אקו לב במאמץ ויצא תקין האם ייתכן שבחצי שנה האחרונה פיתחתי בעיה כלשהי בלב? אני שותה המון, כרגע אני יומיים לוקחת אספירין c. הרופאה המליצה על אקמול פוקוס אבל הרוקח אמר שעדיף את האספירין המתמוסס...אין שום שיפור אני במיטה מסוחררת עם כאבי ראש נוראיים ומתעייפת מאד מהר מכל פעולה שאני עושה.. הרופאה מייחסת הכל לחרדות וללחץ משהו שאני לא מסכימה איתה כי אני ממש לא מרגישה טוב..

לא יודע איך זה תמיד נגמר בזה, גם לי אמרו שזה נפשי והתסמינים מאד דומים כבר חצי שנה, נראה לי כשהם לא יודעים מה הבעיה זה תמיד יגמר בנפשי, למרות בתוך תוכך אתה יודע שזה לא יכול להיות נפשי אין סיבה..

התחלתי להרגיש כאילו נוזלים בראש . נימול כזה . לא יודעת אם זה קשור אבל לעיתים מאוד קרובות אני פתאום מתחילה לראות מטושטש ומתחיל לי כאבי ראש חזקים ביותר. היום התחלתי להרגיש את הנימול הזה .

שלום אור, אם אחרי הנימול מופיע טשטוש ראיה ולאחר מכן כאב ראש יתכן מאד והנימול הוא חלק מן ההתקף שייך לשלב שנקרא אאורה.

שלום, רציתי להתייעץ אני בת 29 נשואה ללא ילדים לפני כחודש חשתי בטשטוש בראיה ולאחר מכן תחושה של לחץ שאני לא יכולה להיות בבית וחייבת ללכת בחוץ (מאוד נלחצתי מזה שאני לא רואה טוב באופן פתאומי) אלא שמאז אני פשוט לא אותו הדבר אני חשה בתחושות של זרמים בראש, חולשה והמון פחדים!! שבוע אחרי המקרה ישבתי במסעדה כשפתאום הרגשתי שוב פעם לחץ ותחושת נימול בראש וקישרתי את זה שאולי אני נלחצת ממקומות סגורים שגורמים לי להרגיש מחנק ומאז אני לא מפסיקה לחשוב על זה הפחד שלי מהפחד הראשוני יוצר אצלי מצב שאני מביאה את זה על עצמי שוב מהרגע שאני יוצאת מהבית זה הדבר היחידי שאני חושבת עליו וזה גורם לי סבל רב!! כאילו החוויה הראשונית נחקקה בתת מודע וכל סיטואציה של מקום סגור רק גורמת לי לרצות לברוח!! איך משתחררים מהמחשבה הזאת? אני מרגישה שלא משנה מה אעשה תמיד אני אזכור שפעם פחדתי מזה וזה יעורר אצלי את הפחד שוב כמעין נבואה שמגשימה את עצמה! מה לעשות?? איך יוצאים מזה??

שלום גלית, זה נשמע כמו התקפי חרדה. קל יחסית לטפל בזה, ואני ממליץ לך לפנות לאיש מקצוע. מנסיוני - הטוב ביותר זה שילוב של טיפול היפנוטי וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (יש לוודא שמדובר במהפנט בעל רישיון וניסיון בעבודה עם חרדות). אודי