אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום אורתופדיה - כירורגיה של היד

השירות לכירורגיה של כף היד במחלקה האורתופדית במרכז רפואי רבין, בי"ח בילינסון, עוסקת בטיפולים ובניתוחים של הגפה העליונה (למעט מפרק הכתף), על כל סוגיהם. בנושאים אלה ואחרים תינתנה תשובות רופאי השירות המומחים בתחום. בין היתר יכללו הנושאים: ניתוחי טראומה, מחלות הגפה העליונה, עיוותים מולדים ונרכשים בגפה העליונה, שחזורים והשתלות של גידים ועצבים, משתלים מלאכותיים במרפק ובכף היד, העברת מתלים עוריים ועוד.
להמשך...
חיפוש מתקדם
RE: החלפת מרפק
מחבר:עמית
תאריך:16/1/2007
שעה:10:10
יש לי פגיעה קשה עקב בתאונת דרכים לפני שבעה חודשים.
נפגעתי בשתיי ידיי "בפלקסוס הבריכיאלי" יד ימין פגיעה מלאה ויד שמאל חלקית.
ביד שמאל יש לי פעילות חלקית מפני שהמרפק שלי תקוע ב 70 מעלות ללא כל תנועה.
התיעצתי עם רופא מומחה והוא אמר לי שמרגע התאונה גדלה עצם מסביב למרפק ויש שתי אפשרויות: 1. לשים פרוטזה פנימית אבל אחרי 10-15 שנה יהיה צריך לעשות ניתוח נוסף דחוף עקב חיכוך העצם.
2. לקבע את המרפק במאנך יותר פונקציונלי על מנת שוכל להגיע לראש (לאכול).
אשמח לקבל תשובה מכם
תודה עמית.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  החלפת מרפק    אווה 
30/09/06 12:15
  RE: החלפת מרפק    עמית 
16/01/07 10:10
  RE: החלפת מרפק    עמית 
16/01/07 10:23
  RE: החלפת מרפק    david 
31/05/07 13:47
  RE: החלפת מרפק    david 
31/05/07 13:49
  RE: החלפת מרפק    david 
31/05/07 13:49
מעיון בשאלות ותשובות שרובן לפני מספר שנים עולה כי אין ניסיון רב בהחלפת מרפק ,ברצוני לדעת אם חל שינוי בנושא ואם נצבר יותר ניסיון . לפני כשנה ריסקתי את המרפק ומאחר ולא נוצר איחוי אני עומדת לפני ניתוח בקרוב .אשמח לקבל מעט עידוד.
אין חדש תחת השמש. אין שינוי מהותי בטכניקת החלפת המפרק בשנים האחרונות. הדברים אינן משתנים בתדירות כה גבוהה. כעיקרון, אם הניתוח יבוצע נכון - סיכויי ההצלחה טובים. בברכה, ד"ר יעקב פעילן
יש לי פגיעה קשה עקב בתאונת דרכים לפני שבעה חודשים. נפגעתי בשתיי ידיי "בפלקסוס הבריכיאלי" יד ימין פגיעה מלאה ויד שמאל חלקית. ביד שמאל יש לי פעילות חלקית מפני שהמרפק שלי תקוע ב 70 מעלות ללא כל תנועה. התיעצתי עם רופא מומחה והוא אמר לי שמרגע התאונה גדלה עצם מסביב למרפק ויש שתי אפשרויות: 1. לשים פרוטזה פנימית אבל אחרי 10-15 שנה יהיה צריך לעשות ניתוח נוסף דחוף עקב חיכוך העצם. 2. לקבע את המרפק במאנך יותר פונקציונלי על מנת שוכל להגיע לראש (לאכול). אשמח לקבל תשובה מכם תודה עמית.
יש לי פגיעה קשה עקב בתאונת דרכים לפני שבעה חודשים. נפגעתי בשתיי ידיי "בפלקסוס הבריכיאלי" יד ימין פגיעה מלאה ויד שמאל חלקית. ביד שמאל יש לי פעילות חלקית מפני שהמרפק שלי תקוע ב 70 מעלות ללא כל תנועה. התיעצתי עם רופא מומחה והוא אמר לי שמרגע התאונה גדלה עצם מסביב למרפק ויש שתי אפשרויות: 1. לשים פרוטזה פנימית אבל אחרי 10-15 שנה יהיה צריך לעשות ניתוח נוסף דחוף עקב חיכוך העצם. 2. לקבע את המרפק במאנך יותר פונקציונלי על מנת שוכל להגיע לראש (לאכול). אשמח לקבל תשובה מכם תודה עמית. נ.ב אתה ניתחת אותי אם אני לא טועה עשיתי תאונת אופנוע עם שתי שברים פתוחים ביד וברגל ואני בן 23
מי הרןפא המומחה להשתלת מרפק
מי הרןפא המומחה להשתלת מרפק
מי הרןפא המומחה להשתלת מרפק
חיפוש מתקדם