אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים


פרופסור רפי חרותי
פרופסור רפי חרותי
פרופ' רפי חרותי, יליד ישראל, סיים את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב בשנת 1986. פרופ' חרותי מומחה ברפואת שיקום ומטפל מיני מוסמך (סקסולוג). בעל תעודת מומחה ברפואת שיקום מטעם משרד הבריאות (מר"מ: 18030). משמש כרופא בכיר ומנהל המרפאה לשיקום מיני במרכז רפואי "רעות" בת"א וכן מרכז את תחום הבריאות המינית בצה"ל. חבר ועד האיגוד הישראלי לטיפול מיני (איט"מ). חבר הסגל האקדמי בדרגת מרצה באוניברסיטת ת"א ומרכז הקורס למיניות האדם בביה"ס ללימודי המשך ברפואה. פרופ' חרותי פרסם מעל - 40 מאמרים מדעיים בעיתוני רפואה מובילים בחו"ל והוא מוזמן להציג את עבודותיו בכנסים בינלאומיים ברחבי העולם. מומחה מטעם בתי משפט ונותן חוות דעת בכל הקשור לצרכים שיקומיים ולשיקום מיני. מתראיין ומשיב בקביעות בעיתונות ובתקשורת בכל הכרוך בבריאות מינית ומיניות. לפרופ' חרותי ניסיון קליני עשיר בשיקום מיני, כולל טיפול בהפרעות חשק, בעיות זקפה, שפיכה מהירה ומעוכבת, בעיות אורגזמה ועוד תוך הקפדה על חיסיון רפואי ושמירה על דיסקרטיות. ייעוץ של פרופ' חרותי מוכר על ידי הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים. טלפון לקביעת תורים: 03-7441004, www. sexology. org. il
 מרים ברנר
מרים ברנר
מרים ברנר היא מטפלת מינית מוסמכת (סקסולוגית), בעלת ניסיון של קרוב ל- 30 שנה בתחום. במשך השנים מרים עזרה לזוגות ולאנשים רבים לשפר את איכות חייהם, והיא פועלת רבות הן במסגרות הציבוריות והן במסגרות הפרטיות. מרים ברנר הינה בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית - קלינית מאוניברסיטת בר אילן בשנת 1984. בשנים 1985 – 1987 היא עברה התמחות ייעודית בטיפול מיני בניו יורק. היא מוכרת על ידי איט"ם (האגודה הישראלית לטיפול מיני) כמטפלת וכמדריכה מוסמכת בתחום המיני. מרים ברנר מנהלת פורומים מקצועיים באתר דוקטורס: • פורום הפרעות בתפקוד מיני אצל גברים – מנוהל בשיתוף עם ד"ר חרותי • טיפול מיני בנשים – בשיתוף עם ד"ר אברמוב מרים ברנר היא יועצת הבית המומחית של אתר חדשני להדרכה בטיפול בשפיכה מהירה, דרך האינטרנט בעזרת וידאו וחומר כתוב מרים כתבה שני ספרים בתחום המין והאהבה: איזה מין ראש, הוצאת ידיעות אחרונות, 1998 202 התשובות לבריאות ואהבה מינית, הוצאת אינטרמדיה, 1998. בשנת 2010 זכתה מרים בפרס רקנטי ליזמות בעבודה סוציאלית. מרים ברנר מטפלת במגוון בעיות בתחום המיני, וביניהן אורגזמה, שפיכה מוקדמת, שפיכה מעוכבת (מאוחרת), בעיות זקפה, הנאה ממין, חשק, כאבים בחדירה, נטייה מינית, בעיות בתקשורת מינית ועוד. הטיפול הינו קצר מועד וממוקד, ומשולב בטיפול אישי או זוגי (לפי הצורך). השירות ניתן לאנשים בכל הגילאים.
הודעה חשובה
גולשים יקרים: ההודעות אינן מתפרסמות מיד, אלא לאחר אישור של מנהלי הפורום.
חיפוש מתקדם
kamagra
מחבר:שלומי
תאריך:1/10/2009
שעה:04:48
היי ד"ר יש ויאגרה שנקראת(
kamagra oral jelly
זה נוזל סמיך בטעם תפוז ששותים 40 דקות לפני הסקס....
לקחתי את זה מספר פעמים והסקס שלי היה מושלם גם שפיכה מאוחרת וגם זיקפה מצויינת...לא היה לי שום תופעות לוואי חשוב לציין שרשום על השקית שזה טבעי...האם אתה מכיר את התכשיר הזה והאם אני יכול להמשיך לקחת ללא שום דאגה חיפשתי מידע לגבי זה והכל באנגלית הודה לך אם תציע לי אם זה בסדר שאני לוקח את זה והאם אני לא מסכן את עצמי...אין לי בעיות לב והלחץ דם שלי תקין(אני בן 30)מה אתה אומר?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  kamagra    שלומי 
01/10/09 04:48
06/10/09 22:08
היי ד"ר יש ויאגרה שנקראת( kamagra oral jelly זה נוזל סמיך בטעם תפוז ששותים 40 דקות לפני הסקס.... לקחתי את זה מספר פעמים והסקס שלי היה מושלם גם שפיכה מאוחרת וגם זיקפה מצויינת...לא היה לי שום תופעות לוואי חשוב לציין שרשום על השקית שזה טבעי...האם אתה מכיר את התכשיר הזה והאם אני יכול להמשיך לקחת ללא שום דאגה חיפשתי מידע לגבי זה והכל באנגלית הודה לך אם תציע לי אם זה בסדר שאני לוקח את זה והאם אני לא מסכן את עצמי...אין לי בעיות לב והלחץ דם שלי תקין(אני בן 30)מה אתה אומר?
זה תתרופה מזויפת חוץ מזה אין לי מה להוסיף
זה תוסף תזונה חוקי לגמרי באירופה ובארץ שלנו החברות המובילות משלמים למי שצריך כדי לא לאשר אותה במילה אחת מונופול....זהו תכשיר הודי ואחד הטובים בעולם כיום...
חיפוש מתקדם