אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום אורתופדיה - בעיות כף רגל וקרסול

המחלקה האורתופדית במרכז רפואי רבין, בי"ח בילינסון, עוסקת בתחום רחב של פעילויות: ניתוחי החלפות מפרקים לסוגיהם, ניתוחי עמוד שדרה, כירורגיה של היד, הכתף, הברך, כף הרגל והקרסול, רפואת ספורט, ארתרוסקופיות, שברים, קיבועים וכמובן טראומה לכל סוגיה. בנושאים אלה ואחרים תינתנה תשובות רופאי המחלקה המומחים בתחום. בין היתר יכללו הנושאים: יעוץ בקשר לנכות אורתופדית, עקב פגיעות מלחמתיות, תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות ספורט, תאונות בית ועוד. קדימויות הטיפול בנפגע רב מערכתי, סדר הפעולות החיוניות בטיפול הראשוני, סיווג הפציעות מהתחום האורתופדי, בחירת הטיפול המיטבי המומלץ לכל פגיעה ופגיעה, תוך פירוט המידע לגבי אופני טיפול אחרים, לפי יתרונות וחסרונות כל שיטה, תוך ניסיון להתאמה ייחודית לגבי כל מטופל ומטופל.
להמשך...
חיפוש מתקדם
קריעת רצועות בקרסול
מחבר:ערן
תאריך:10/7/2007
שעה:10:00
שלום רב,

לפני כ-10 ימים נפלתי ובבדיקת אורטופד נאמר לי כי קרעתי רצועות בקרסול ובכף הרגל.
גובסתי לשבועיים.
מספר ימים לאחר הפציעה הרגל התנפחה מאוד וצבעה כחול כהה, חלק מהזמן אני מרגיש גלי חום ברגל, הכאבים חזקים מאוד ולא ממוקדים רק בקרסול אלא גם בשוק עצמה עד לגובה הברך.

שאלותי:
א. למעט החזקת הרגל בגובה יש דבר נוסף הממולץ לעשות כעת.
ב. מהו תהליך השיקום המקובל במקרים כאלו.
ג. בטרם הפציעה הייתי פעיל מאוד (ריצה 12K + אופניים) האם צפויה מגבלה בעתיד או ששיקום אמור להחזיר אותי למצבי קודם הפציעה?
ד. לפני כעשור שנים (במהלך שירותי הצבאי) הייתה לי סידרה של כ-6 נקעים חוזרים ונפתרו רק לאחר ש"התחברתי" ל-"אייר-קאסט" במשך חצי שנה - יש פתרונות יותר טובים כיום?

תודה מראש על תשובותיך וסליחה על אורך ההודעה

בברכה,
ערן
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
10/07/07 10:00
שלום רב, לפני כ-10 ימים נפלתי ובבדיקת אורטופד נאמר לי כי קרעתי רצועות בקרסול ובכף הרגל. גובסתי לשבועיים. מספר ימים לאחר הפציעה הרגל התנפחה מאוד וצבעה כחול כהה, חלק מהזמן אני מרגיש גלי חום ברגל, הכאבים חזקים מאוד ולא ממוקדים רק בקרסול אלא גם בשוק עצמה עד לגובה הברך. שאלותי: א. למעט החזקת הרגל בגובה יש דבר נוסף הממולץ לעשות כעת. ב. מהו תהליך השיקום המקובל במקרים כאלו. ג. בטרם הפציעה הייתי פעיל מאוד (ריצה 12K + אופניים) האם צפויה מגבלה בעתיד או ששיקום אמור להחזיר אותי למצבי קודם הפציעה? ד. לפני כעשור שנים (במהלך שירותי הצבאי) הייתה לי סידרה של כ-6 נקעים חוזרים ונפתרו רק לאחר ש"התחברתי" ל-"אייר-קאסט" במשך חצי שנה - יש פתרונות יותר טובים כיום? תודה מראש על תשובותיך וסליחה על אורך ההודעה בברכה, ערן
ערן שלום. א. למעט החזקת הרגל בגובה יש דבר נוסף הממולץ לעשות כעת. - הפעלה של הבהונות והמנעות מדריכה. ב. מהו תהליך השיקום המקובל במקרים כאלו. - תלוי בפגיעה. ג. בטרם הפציעה הייתי פעיל מאוד (ריצה 12K + אופניים) האם צפויה מגבלה בעתיד או ששיקום אמור להחזיר אותי למצבי קודם הפציעה? - מאז ימי חורבן בית שני הנבואה ניתנה לשוטים. ד. לפני כעשור שנים (במהלך שירותי הצבאי) הייתה לי סידרה של כ-6 נקעים חוזרים ונפתרו רק לאחר ש"התחברתי" ל-"אייר-קאסט" במשך חצי שנה - יש פתרונות יותר טובים כיום? לא. בברכה - דר' טיטיון.
חיפוש מתקדם