בודק הסימפטומים


פונדופליקציה
מחבר:נילי
תאריך:25/7/2012
שעה:12:42
מזה שנים ארוכות סבלתי מרפלוקס קשה: צרבות, בצקת בגרון וכו'. התרופות הרבות שלקחתי לא הועילו ולאחר בדיקות רבות (גסטרוסקופיה, ניתור חומציות, מנומטריה) שלא הועילו, בצעתי לפני כשבע שנים ניתוח פונדופליקציה.
הצרבות חלפו כמעט לחלוטין אך היו לי בעיות בליעה (אוכל שלא נלעס היטב, "נתקע" ונאלצתי להקיא...), אך חייתי עם המצב החדש די מצוין כי הצרבות כאמור חלפו...
לפני כשלושה ימים ביצעתי בדיקת גסטרוסקופיה שגרתית, ומאז ביצועה האוכל לא "נתקע" כבעבר והצרבות חזרו...
שאלתי את הרופא שביצע את הבדיקה האם הבדיקה גרמה להרחבה והוא ענה שמדובר בתופעה אופיינית של הרחבת המקום לאחר הבדיקה וכי תוך יומיים המצב יחזור לקדמותו.

עברו כאמור 3 ימים ועדיין יש לי צרבות והאוכל "עובר יופי"..

האם יתכן שהבדיקה פגעה בניתוח? מה עושים? אני מבוהלת....
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  פונדופליקציה    נילי 
25/07/12 12:42
25/07/12 15:10
מזה שנים ארוכות סבלתי מרפלוקס קשה: צרבות, בצקת בגרון וכו'. התרופות הרבות שלקחתי לא הועילו ולאחר בדיקות רבות (גסטרוסקופיה, ניתור חומציות, מנומטריה) שלא הועילו, בצעתי לפני כשבע שנים ניתוח פונדופליקציה. הצרבות חלפו כמעט לחלוטין אך היו לי בעיות בליעה (אוכל שלא נלעס היטב, "נתקע" ונאלצתי להקיא...), אך חייתי עם המצב החדש די מצוין כי הצרבות כאמור חלפו... לפני כשלושה ימים ביצעתי בדיקת גסטרוסקופיה שגרתית, ומאז ביצועה האוכל לא "נתקע" כבעבר והצרבות חזרו... שאלתי את הרופא שביצע את הבדיקה האם הבדיקה גרמה להרחבה והוא ענה שמדובר בתופעה אופיינית של הרחבת המקום לאחר הבדיקה וכי תוך יומיים המצב יחזור לקדמותו. עברו כאמור 3 ימים ועדיין יש לי צרבות והאוכל "עובר יופי".. האם יתכן שהבדיקה פגעה בניתוח? מה עושים? אני מבוהלת....
בגסטרוסקופיה נלקחו לי ביופסיות במעבר בין הוושט לקיבה (בדיקת קיום חיידקים). האם יתכן כי זה מה שגרם להתרופפות הניתוח שעשו לי? זה "נחמד" שהאוכל עובר בקלות אבל הרבה פחות נחמד שיש צרבות... האם זה יחלוף כדברי הרופא והלחץ על המעבר יחזור לקדמותו וכך יחלפו הצרבות או שאזדקק לניתוח חוזר???
חיפוש מתקדם