אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים


ד"ר אורי מלר, ניתוחי קרנית, רפרקציה וקטרקט

פורום הריון ולידה - תמיכה


 טלי קאופמן
טלי קאופמן
שמי טלי קאופמן, אני נשואה ואמא לשני בנים מקסימים: בן- בן 4 וחצי ויוגב - בן חמישה חודשים. אני מדריכת הכנה ללידה מוסמכת , את הכשרתי קיבלתי ב 'מרכז הישראלי לחינוך ללידה'. אני מדריכה קורסים בקבוצות וכן לזוגות באופן פרטי ובנוסף מעבירה קורסי רענון בלידות חוזרות. בנוסף אני מנהלת את תחום ההכנה ללידה במרכז המתמחה בתחום הלידה וההורות באזור השרון. אני מאמינה במתן מידע מלא לזוגות בכדי להפיג חששות ולצייד אותם כך שיוכלו לקבל החלטות המתאימות להם מתוך ידע. חלק חשוב בקורסים אותם אני מעבירה הוא נושא ההכנה להורות שאחרי - הכנה להנקה , הזוגיות בשנה הראשונה וכו'. כבר בתקופת ההריון של בני בכורי נושא ההריון והלידה ריתק אותי וקראתי וגמעתי כל פיסת מידע בתחום, בעקבות לידתו החלטתי לשנות כיוון וללמוד את תחום ההכנה ללידה. אני חושבת שאין דבר קסום יותר מהזכות שנפלה בחלקנו (אנו הנשים!) ליצור חיים בתוכנו ולחוות את לידתו של התינוק שלנו- אדם חדש אל העולם. כן, לידה היא חוויה- חוויה מדהימה, מעצימה וכזו שלא נשכח לעולם! יחד עם זאת אני יודעת שדווקא בתקופה הזאת יש הרבה חששות, תהיות ושאלות ולכן, אשמח להיות אוזן קשבת ומייעצת וללוות אתכן בכל שלב ושעל בדרך אל ההורות המתקרבת. , את הכשרתי קיבלתי ב 'מרכז הישראלי לחינוך ללידה'. אני מדריכה קורסים בקבוצות וכן לזוגות באופן פרטי ובנוסף מעבירה קורסי רענון בלידות חוזרות. בנוסף אני מנהלת את תחום ההכנה ללידה במרכז המתמחה בתחום הלידה וההורות באזור השרון. אני מאמינה במתן מידע מלא לזוגות בכדי להפיג חששות ולצייד אותם כך שיוכלו לקבל החלטות המתאימות להם מתוך ידע. חלק חשוב בקורסים אותם אני מעבירה הוא נושא ההכנה להורות שאחרי - הכנה להנקה , הזוגיות בשנה הראשונה וכו'. כבר בתקופת ההריון של בני בכורי נושא ההריון והלידה ריתק אותי וקראתי וגמעתי כל פיסת מידע בתחום, בעקבות לידתו החלטתי לשנות כיוון וללמוד את תחום ההכנה ללידה. אני חושבת שאין דבר קסום יותר מהזכות שנפלה בחלקנו (אנו הנשים!) ליצור חיים בתוכנו ולחוות את לידתו של התינוק שלנו- אדם חדש אל העולם. כן, לידה היא חוויה- חוויה מדהימה, מעצימה וכזו שלא נשכח לעולם! יחד עם זאת אני יודעת שדווקא בתקופה הזאת יש הרבה חששות, תהיות ושאלות ולכן, אשמח להיות אוזן קשבת ומייעצת וללוות אתכן בכל שלב ושעל בדרך אל ההורות המתקרבת.
חיפוש מתקדם
RE: באיזה שבוע מרגישים את העובר?
מחבר:ענת
תאריך:4/8/2003
שעה:10:41
רווית היקרה,

את העובר ניתן להרגיש כבר בשבועות 17-18 כעין פרפרים קטנים בבטן או אולי הרגשת גזים,

אבל לא תמיד בהריון ראשון יודעים לזהות שזה אכן זה.

תחושות חזקות יותר - תזוזות או בעיטות קטנות בסביבות השבוע ה-20-21.

מקווה שעזרתי.

ענת.

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
04/08/03 09:23
  תודה ענת!    רווית 
04/08/03 10:53
  RE: תודה ענת!    גלי 
04/08/03 14:25
רווית היקרה, את העובר ניתן להרגיש כבר בשבועות 17-18 כעין פרפרים קטנים בבטן או אולי הרגשת גזים, אבל לא תמיד בהריון ראשון יודעים לזהות שזה אכן זה. תחושות חזקות יותר - תזוזות או בעיטות קטנות בסביבות השבוע ה-20-21. מקווה שעזרתי. ענת.
הי רווית אני בהריון השלישי שלי. בשניים הראשונים הרגשתי קודם אבל עכשיו אני בשבוע 20 + ורק לפני יומיים התחלתי להרגיש כך שזה אינדיבידואלי ומשתנה בין ההריונות. הריון נעים

חיפוש מתקדם