RE: הרפייה ידנית-מגע מרפא ומגע אוהב מסאזים
מחבר:גברי
תאריך:17/2/2009
שעה:10:36
0522958156 ‬www.vipmassage.co.il
לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים.
תצומת לב יחס אישי ואוזן קשבת.
*פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש
כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות.
מסאזים
*לארועים.
*בטבע.
*אישיים.
*זוגיים.
*חוייתיים.
*בשיתוף בן הזוג.
*ב 4 ידיים.
*לצמיחה אישית ופתיחות גוף נפש.
מטפל ואומן במסאז(s.m) ב- 7 טכניקות רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק.
בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס.
תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה.
*מקום כפרי במרכז עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  הרפייה ידנית    בטיטו 
21/07/05 18:05
  RE: הרפייה ידנית    מישהי 
21/07/05 18:36
  RE: הרפייה ידנית    רוני 
22/07/05 08:59
  RE: הרפייה ידנית    מסאז'יסטית 
23/07/05 15:59
  RE: הרפייה ידנית    בטיטו 
23/07/05 16:48
  RE: הרפייה ידנית    מסאז'יסטית 
23/07/05 17:46
  RE: הרפייה ידנית    בטיטו 
23/07/05 17:52
  הצעתי שתאונן לבד .    איתמר. 
24/07/05 23:40
26/07/05 23:29
אני רווק בן 28 שגר בישוב מרוחק שלא קרוב לאחד משלוש הערים המרכזיות. אני מטופל פעם בשבוע באופן קבוע אצל מסאז'יסטית בטיפול אירוודה במשך כ7.5 חודשים. חשבתי לבקש ממנה בתוספת לטיפול הנפלא שלה גם הרפיה ידנית. המסאז'יסטית היא גרושה בת 45-50 גרושה, ממוצא רוסי, שאני הלקוח היחיד שלה בקביעות. מה אתם אומרים? יש סיכוי? האם זאת חוצפה?
מה חוצפה? תשאל אותה ותדע...מנין לנו לדעת מה חוצפה בעיניה? יודע מה? בתוספת תשלום לא חוצפה...בטח תהיה מרוצה
אין בכך כל פסול. חלק מהרפית הגוף הינה גם הרפיה מינית. הרבה מהמעסות עובדות כך כחלק מעבודתן. לא נראה לי חשוב באיזה גיל המעסה הכל לפי הטעם שלך נסה ונראה שלא תתאכזב
מעניין. לו היית זקוק לטיפול פיזיוטרפי מדי שבוע, האם היה עולה בדעתך לגשת יום אחד לפיזיוטרפיסטית שמטפלת בך ולהציע לה "תוספת" של הרפייה מינית ?? מסאז' הוא מקצוע מכובד לכל דבר. העובדה שיש בין המסאז'יסטיות גם כאלה שהפכו אותו למשהו שגובל בזנות (כן, הרפייה מינית תמורה תשלום זו זנות, למי שלא יודע) זו אכן בעיה, אבל התשובות שנכתבו כאן רק מוכיחות עד כמה אדיוט הוא הגבר הישראלי הממוצע. אז כן, אם אתה באמת רוצה להעליב את אותה מסאז'יסטית ולהסתכן בכך שיעיפו אותך לכל הרוחות מהמקום בו היא עובדת (ויתכן שמגיע לך דרך אגב) - אני באמת מציעה לך לשאול אותה בפעם הבאה אם היא מוכנה "לעשות לך טובה". אחר כך אתה יכול ללכת באותה הזדמנות ולהציע את ההצעה המדהימה הזאת גם לעובדת במכולת, לדוורית, לפקידת הבנק ולמורה בבית הספר של הבן שלך. מעניין איזה תגובות תקבל.
קראתי את ההודעה ואני רוצה לאמר שהודעתך לא לעניין. קודם כל, אני מטופל 7.5 חודשים מבלי להזכיר את העניין בכלל. הטיפול מקל עלי ועוזר לי, כיוון שאני סובל מלחצים שנותנים ביטוי גופני. אך, בגלל שאירווודה היא משיכת שמן על פני הגוף העירום של המטופל. אז, ישנה וכמעט בהכרח מתח מיני במהלך הטיפול. תמיד במהלך הטיפול כאשר היא מעסה את איזור הבטן התחתונה או איזור העליון של השוק. אני עושה את כל שביכולתי כדי שלא תהיה לי זיקפה. ולאחר הטיפול אני חש גם בכאבים באשכים כתוצאה מהמתח המיני. אם את יודעת מה זה אירוודה את לא יכולה להתעלם מהעניין. זה בהכרח קשור. וזאת גם הסיבה שאני לא משווה את זה לזבנית בחנות המכולת או לעורכת הדין.
תתפלא אבל כיוון שאני מסאז'יסטית (אם תשים לב לכינוי שבחרתי) אני יודעת גם יודעת מה אמר מסאז' ארייווודה. נכון, משתמשים בשמנים מסוגים שונים, ונכון שלפעמים המטופל או המטופלת נמצאים ללא בגדים (אפשר להישאר בבגדים תחתונים אם רוצים) אבל מכאן ועד להגיע לזה שזכותך לבקש שהיא תאונן לך יש דרך מאד ארוכה, אז אם אתה לא מבין מה לא בסדר בהצעה שלך אולי כדאי שתנסה לחשוב אם הבת שלך או אשתך היו עושות מסאז' רציני כעבודה, ואיך היית מרגיש אם אחד הלקוחות היה מסיק מכך שזכותו לבקש מהן גם יחסי מין תמורת אותו מחיר. זה שיש לך כאבי ביצים בסוף הטיפול זאת לא בעיה של המסאז'יסטית שלך אדוני. לך תעשה מקלחת קרה בסוף כל טיפול או כל דבר אחר. מסאז' נועד לעזור לאנשים, והמקצוע הוא מקצוע מכובד כמו כל מקצוע אחר. אתה רוצה הרפייה ידנית ? תפתח עיתון בבקשה אדוני, תחפש לך בכל המודעות שמציעים מסאז' במכוני ליווי ותתקשר אליהם. למה אתה צריך להציע דווקא לאישה שאתה לא יודע איך היא תגיב ? לא עדיף להציע למישהי שאתה יודע שזה חלק מהתפקיד שלה ?
המטפלת שלי היא מטפלת טובה. ואני גר במקום מרוחק מעיר גדולה ששם יש את המסאז'ים האלו. אולי בגלל מוצאה הרוסי של המטפלת, העובדה שאני המטופל היחידי והידיעה שפה ושם היא עצמה מודעת למחשבה הפוטנצילית שלי גורמת לי לשקול להציע ולא לחשוב לעבור למסאזיסטית אחרת אני לא נשוי ולא עם ילדים. אני לא הייתי מוכן שאשתי תהיה מסאזיסטית. לעולם לא.
אני סבור שאל לך להציע זאת ,אלא לאונן לבד.תהיה גבר עד הסוף,ותעשה זאת לפני כל טיפול כדי שלא יהיה כל מתח מיני .
בהמשך לעיצות שקיבלתי מהפורום, החלטתי לא לבקש במפורש את הבקשה. כי לא ידעתי איך תגיב . אלא, להראות את רצוני בהתנהגות מרומזת. ובקיצור: ישנם 4 חלקים אירוטים בעיסוי לטעמי: א. בהתחלה- משיכת כל הגוף בשמן רב. ב. עיסוי איזור השוקיים העליונים והפנימיים. ג. עיסוי החלק שמדרום לבטן עד קו שיער הערווה. ד. כאשר אתה נדרש להתהפך על הקו. בכל החלקים האלה לא עצרתי את התרגשותי ואף היתה לי זיקפה. המטפלת לא דיברה על כך. אך, גם לא נמנעה מלטפל. היה קטע שהיא שאלה אם קר לי ואני רוצה סדין- אמרתי שאין צורך.מדהים היה ,היא ממשיכה לעסות לי את השוקיים העליוניות והפנימיות גם בעת זיקפה ברורה. בסיום היא אמרה לי, שהפעם הייתי יותר רגוע ופתוח (לא ממש הבנתי למה?) אני מתלבט אם לשאול אותה? כיצד לעשות זאת? והאם עדיף בטלפון, מראש?
0522958156 ‬www.vipmassage.co.il לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים. תצומת לב יחס אישי ואוזן קשבת. *פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות. מסאזים *לארועים. *בטבע. *אישיים. *זוגיים. *חוייתיים. *בשיתוף בן הזוג. *ב 4 ידיים. *לצמיחה אישית ופתיחות גוף נפש. מטפל ואומן במסאז(s.m) ב- 7 טכניקות רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק. בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס. תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה. *מקום כפרי במרכז עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.
חיפוש מתקדם