אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום אף אוזן גרון

הפורום יעסוק באבחון וטיפול בבעיות שמיעה וניתוחי אוזניים, ניתוחי ילדים, ניתוחי שתל השבלול, ניתוחי בסיס הגולגולת, ניתוחי עצב הפנים, שיווי משקל וסחרחורת וניתוח כפתורים.

למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
פרופסור יונה קרוננברג
פרופסור יונה קרוננברג
פרופ' יונה קרוננברג הינו מבכירי רופאי אא"ג בארץ. במסגרות פרטיות, הוא מבצע ניתוחים שונים, לרבות: שמיעה וניתוחי אוזניים, ניתוחי ילדים, ניתוחי שתל השבלול, ניתוחי בסיס הגולגולת, ניתוחי עצב הפנים, שיווי משקל וסחרחורת וניתוח כפתורים. פרופ' ממלא קרוננברג שלל תפקידים מקצועיים אחרים, כגון: • פרופסור חבר בחוג לאוטורינולרינגולוגיה (ENT - חקר מחלות אא"ג) בבית הספר לרפואה על-שם סאקלר שבאוניברסיטת תל-אביב • פוסק בוועדה העליונה למערערים במוסד לביטוח לאומי • מומחה רפואי ל- אא"ג בבתי המשפט בארץ וכותב חוות דעת משפטיות לאנשים פרטיים ולמוסדות שמו של פרופ' קרוננברג הולך לפניו גם מעבר לים – כמה וכמה מעבודותיו בתחום פורסמו בעיתונות המדעית הבינלאומית, ובנוסף הוא מוזמן להעביר הרצאות וקורסים בכנסים נחשבים בחו"ל. בשל ניסיונו הכירורגי, הוא ערך ניתוחים רבים גם בערים שונות בעולם, לרבות: שנחאי, מיאמי, וינה, עמאן, אינסברוק, דוברובניק ועוד. ניסיון אקדמי ומקצועי פרופ' קרוננברג השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת וינה ב-1974. את התמחותו בנוירוכירורגיה ביצע במרכז הרפואי שיבא בשנים 1976-1977, כשאת התמחותו ב- אא"ג ובניתוחי ראש וצוואר סיים ב- 1982. בנוסף, בשנים 1984-1985 הוא עבר השתלמות בניתוחי אוזניים, בסיס גולגולת וטיפול בשיתוק הפנים במחלקת אא"ג בבית החולים האוניברסיטאי בציריך, שווייץ (אצל פרופ' פיש). במהלך שנות עיסוקו בתחום, מילא פרופ' קרוננברג מגוון משרות בכירות: ראש החוג למחלות אא"ג בבית-הספר לרפואה על-שם סאקלר, אוניברסיטת תל-אביב (1991-1995), מזכיר החברה לאוטונוירולוגיה בישראל (2005-2009), עמית מחקר בכיר במרכז למשפט רפואי, ביו-אתיקה ומדיניות הבריאות בקריה האקדמית אונו (2011), וכמו כן מנהל מחלקת אא"ג במרכז הרפואי על-שם שיבא – תל השומר במשך 20 שנה. יועץ הנהלת קופ"ח מאוחדת בשטח אף אוזן גרון (1985-2014).
חיפוש מתקדם
אוזן סתומה לאחר צינון ממושך, גם לאחר ניקוי
מחבר:אייל שקד
תאריך:9/1/2011
שעה:13:50
שלום,
במהלך החודש וחצי האחרונים הייתי מצונן (נזלת סמיכה וצהובה מהאף, ליחה בצבעי צהוב-עכור מהפה). במהלך הצינון נסתמה אוזן שמאל, ושבה ונפתחה למחרת. כמו כן נסתמה חלקית והיתה נפתחת בזמן שהראש מוטה כלפי מטה במהופך (ע"י כיפוף הגו). לאחרונה נסתמה לפני שבוע ומאז לא נפתחת. עקב כך יש ירידה משמעותית בשמיעה (אוזן שמאל). הייתי הבוקר אצל א.א.ג. הוא ניקה את האזניים משעווה. הפניתי תשומת ליבו לכך שאוזן שמאל עדיין סתומה ושהשמיעה בה חלשה. טען שהכל בסדר, האוזן נקיה, הציע לסתום את נחירי האף ולקנח. כשאני עושה זאת, אני מרגיש שזה סותם גם את האוזן השניה. בכל מקרה זה לא מביא למצב הרצוי. האם מדובר בהצטברות נוזלים בתוך האוזן, המחייבת ניקוב קטן בעור התוף ע"מ לרוקנם? מה עוד ניתן לעשות פרט לשיטת הקינוח והנחיריים? קיבלתי ממנו גם מרשם לכדורים נגד הנזלת LORATIDINE PSEUDOPHEDRINE CF. אודה לעצתך. תודה!
מחבר:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
שלום, במהלך החודש וחצי האחרונים הייתי מצונן (נזלת סמיכה וצהובה מהאף, ליחה בצבעי צהוב-עכור מהפה). במהלך הצינון נסתמה אוזן שמאל, ושבה ונפתחה למחרת. כמו כן נסתמה חלקית והיתה נפתחת בזמן שהראש מוטה כלפי מטה במהופך (ע"י כיפוף הגו). לאחרונה נסתמה לפני שבוע ומאז לא נפתחת. עקב כך יש ירידה משמעותית בשמיעה (אוזן שמאל). הייתי הבוקר אצל א.א.ג. הוא ניקה את האזניים משעווה. הפניתי תשומת ליבו לכך שאוזן שמאל עדיין סתומה ושהשמיעה בה חלשה. טען שהכל בסדר, האוזן נקיה, הציע לסתום את נחירי האף ולקנח. כשאני עושה זאת, אני מרגיש שזה סותם גם את האוזן השניה. בכל מקרה זה לא מביא למצב הרצוי. האם מדובר בהצטברות נוזלים בתוך האוזן, המחייבת ניקוב קטן בעור התוף ע"מ לרוקנם? מה עוד ניתן לעשות פרט לשיטת הקינוח והנחיריים? קיבלתי ממנו גם מרשם לכדורים נגד הנזלת LORATIDINE PSEUDOPHEDRINE CF. אודה לעצתך. תודה!
שלום רב אם לא תהיה הקלה במהלך הימים הבאים עם הטיפול התרופתי, הקינוח והפמפום = צריך יהיה לחזור לרופא, ולבצע בדיקת שמיעה ולראות אם יש בעיה נוספת. לא מבצעים דיקור עור התוף בשל נוזלים אחרי הצטננות, סתם לסכן את האוזן בנקב שעשוי לא להיסגר בהמשך.... סבלנות. בברכה ד"ר טליה מרק, מומחית ברפואת אף אוזן וגרון, טיפול בטינטון והיפראקוזיס, ויעוץ בנושאי שיקום שמיעה, מנהלת רפואית, אופקים איכות השמיעה, 1-700-50-60-52, www.tinnitus.co.il
חיפוש מתקדם