בודק הסימפטומים

מומחים בנושא הפורום:

גינקוזאן פרמאטון
מחבר:לייפלינס
תאריך:4/1/2006
שעה:21:13
מה ידוע לכם על התרופה הזאת? אני אחרי צבא ולקראת בחינה פסיכומטרית..
קצת קשה לי להתרכז ולזכור דברים במיוחד אחרי ששלוש שנים לא הפעלתי את המוח שלי.. וגם הרבה דברים גורמים להיסח דעת אצלי..האם תרופה הזאת משפרת גם זיכרון ואשכרה אני אזכור את המילים המעצבנות האלה יותר מהר?!??
וכמובן מה הם תופעות הלוואי?? מתי כדאי להתחיל לקחת את התרופה אם בכלל??
תודה
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  גינקוזאן פרמאטון    לייפלינס 
04/01/06 21:13
05/01/06 02:03
  RE: גינקוזאן פרמאטון    מתמצא מה הכוונה? 
05/01/06 22:55
11/07/13 12:25
מה ידוע לכם על התרופה הזאת? אני אחרי צבא ולקראת בחינה פסיכומטרית.. קצת קשה לי להתרכז ולזכור דברים במיוחד אחרי ששלוש שנים לא הפעלתי את המוח שלי.. וגם הרבה דברים גורמים להיסח דעת אצלי..האם תרופה הזאת משפרת גם זיכרון ואשכרה אני אזכור את המילים המעצבנות האלה יותר מהר?!?? וכמובן מה הם תופעות הלוואי?? מתי כדאי להתחיל לקחת את התרופה אם בכלל?? תודה
שלום לייפלינס, גינקוזאן הוא תכשיר המכיל תמצית של שני צמחי מרפא – גינקו בילובה וג'ינסנג קוריאני - אשר מייחסים להם יכולת למצות את המירב מתפקודים מנטליים וקוגניטיביים, העשויה להתבטא בשיפור בכושר הריכוז, בזיכרון ובעירנות. למרות ההבטחה שבתכשירים אלו המחקרים הקליניים שבחנו את תוצאות השימוש בהם, לא פעם, לא הצליחו להמחיש את התועלת שבשימוש בתכשירים. מבחינת תופעות לוואי - עלולה להיות נטייה מוגברת לדימום - אך זאת איננה שכיחה. בהצלחה.
סתם בלי סיבה אני אתחיל לדמם?!?! אז אם אתה אומר שזה לא שכיח אז זה לא נורא.. כלומר אפשר לנסות כאילו אין לי מה לאבד.. השאלה אם אני אתחיל לקחת חודש לפני אם זה מה שישנה??
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
פורום זה, מטרתו תמיכה הדדית ודיון על תרופות ועל מידע רפואי/תרופתי וכולל הפנייה למקורות מידע, או פורומים מתאימים, שבהם עונים מומחים. הגולשים מוזמנים לסייע, לייעץ זה לזה, בהסתמך על נסיון ו/או ידע אישיים. הפורום לא נתון לביקורת על ידי מומחים. יש לזכור: הפורום לא בא להחליף, בשום אופן, התייעצות עם הרופא המטפל. נא קראו את תנאי השימוש של האתר.