אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום רפואת עיניים לילדים ופזילה


ד"ר נוימן דורון
ד"ר נוימן דורון
ד"ר נוימן דורון, מנהל פורום רפואת עיניים לילדים ופזילה. ד"ר נוימן דורון, מנהל היחידה למחלות עיניים בילדים ולפזילה בבית החולים וולפסון, חולון. יליד 1953. בוגר בית הספר לרפואה בבאר שבע. סיים התמחות ברפואת עיניים בבית חולים שיבא-תל השומר. השתלם במשך שנתיים בתחום של מחלות עיניים בילדים ובפזילה באוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס, ארה"ב. משנת 1993 מנהל היחידה למחלות עיניים בילדים ולפזילה בבית החולים וולפסון. היה יושב ראש החוג למחלות עיניים בילדים ולפזילה במסגרת איגוד רופאי העיניים בישראל. התחום של מחלות עיניים בילדים בא לענות על בעיות העיניים המיוחדות לילדים (עין עצלה, חסימה בדרכי הדמעות, בעיות ראיה ומשקפיים, בעיות עיניים הקשורות בפגות ועוד, ) תוך שימת דגש על הבדיקה השונה בגילאים השונים, השונה מבדיקת עיניים במבוגר הן בגישה לילד, והן בתוכן הבדיקה ובמכשור המיוחד לבדיקת ילדים. הפזילה שכיחה יותר בילדים, אך ניתנת לטיפול בכל גיל, ומחייבת בדיקה וטיפול ספציפיים. מרפאתו של דר' נוימן: רוטשילד 57, כפר סבא , 09-7660866 למקרים דחופים: 054-4713394.
הודעה חשובה
גולשים יקרים: ליצירת קשר עם מרפאתו של ד"ר נוימן: 09-7660866; ניתן להקליק על תמונת או שם הרופא לקבלת פרטים נוספים.
חיפוש מתקדם
תוצאות בדיקת עיניים
מחבר:שרית
תאריך:6/12/2011
שעה:16:06
ביתי בכיתה א' ובתוצאות בדיקת העיניים נשלח לי פתק שאומר כי בעין שמאל הראיה שלה היא 5/10 קבעתי לה תור לרופא עיניים אבל התור הקרוב הוא עוד חודש האם עלי לנסות לזרז את התור ומה זה אומר בכלל התוצאה הזו?

תודה רבה!
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
06/12/11 16:06
ביתי בכיתה א' ובתוצאות בדיקת העיניים נשלח לי פתק שאומר כי בעין שמאל הראיה שלה היא 5/10 קבעתי לה תור לרופא עיניים אבל התור הקרוב הוא עוד חודש האם עלי לנסות לזרז את התור ומה זה אומר בכלל התוצאה הזו? תודה רבה!
לשרית שלום הפתק אומר שבבדיקת סקר ?שנועדה לסקור מספר גדול של ילדים בזמן קצר, יעיל אך לא מאד מדוייק, נמצא ליקוי ראיה חד צדדי ויש מקום לבדיקה מקיפה יותר שתאשר או תשלול את הממצא ותספק המלצה לטיפול במידת הצורך. בגיל זה המתנה של מספר שבועות היא כבר לא קריטית. דר. נוימן.
חיפוש מתקדם