אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום טיפול בסוכרת

סוכרת היא מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז בדם ובשתן. בלטינית שם המחלה הוא Diabetes mellitus ומשמעותו: "שתן מתוק".

ארגון הבריאות העולמי מכיר בשלוש צורות עיקריות של סוכרת: סוכרת מסוג 1 ("סוכרת נעורים"), סוכרת מסוג 2, וסוכרת בהריון שיש להן תסמינים והשלכות דומות, אבל הן בעלות סיבות שונות והתפלגויות שונות באוכלוסייה. כל צורות הסוכרת נגרמות בגלל בעיה כלשהי בייצור אינסולין או בקליטתו.

סוכרת ידועה כמחלה שגורמת לסיבוכים בלב, בעיניים, בכליות, ברגליים ובתפקוד המיני. חשוב לדעת שניתן למנוע, או לפחות לדחות, את הופעת סיבוכי הסוכרת בטיפול נכון.

בפורום זה נקשיב לך ונסייע לך במתן עצות טובות, בעדכון על תרופות חדשות וטיפולים מתקדמים.

למעבר לפורום, לחצו כאן.
להמשך...
ד"ר מריאלה גלאנט
ד"ר מריאלה גלאנט
ד"ר מריאלה גלאנט סיימה את לימודי הרפואה ב- University of Texas ביוסטון, ארצות-הברית, והתמחתה ברפואה פנימית ב Harvard University - בבוסטון, ארצות-הברית. במהלך התמחותה היא ערכה מחקרים במרכז הרפואי לסוכרת - ה Joslin Diabetes Center לאחר מכן התמחתה באנדוקרינולוגיה ב- Columbia University ניו-יורק. ד"ר גלאנט שימשה כמנהלת תוכנית המתמחים ב- Bronx Lebanon Hospital- ניו-יורק. נוסף על כך, היא טיפלה בחולים במרפאתה הפרטית במנהטן, ועבדה ב Mount Sinai Hospital בניו-יורק. בישראל, ד"ר גלאנט שימשה כמנהלת היחידה למחקר קליני בסוכרת במרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה עין כרם, בשיתוף פרופ' איתמר אז. ב 5 השנים האחרונות ד"ר גלאנט הקימה וניהלה את המרכז הרפואי לטיפול בסוכרת DMC. כיום דר' גלאנט הקימה ומנהלת מרפאת סוכרת שבה היא משלבת בין הטיפולים החדשניים ביותר לבין הטכנולוגיה החדשנית ביותר, גם בסוכרת סוג 1 וגם סוכרת סוג 2. דר' גלאנט מעורבת במחקרים קליניים, מפרסמת מאמרים ופרקים בספרים מקצועיים בתחום הסוכרת, עוקבת באופן שוטף אחר כתבי עת רפואיים ועוסקת בהוראה לסטודנטים ומתמחים בארצות-הברית.
הודעה חשובה
גולשים יקרים: מענה בפורום זה יינתן אחת לשבוע
חיפוש מתקדם
סכרת גבולית?
מחבר:צביה יצחקי
תאריך:2/5/2013
שעה:13:08
בבדיקות דם שלי נמצא HEMOGLOBIN A1C- 6.3 בבדיקה ביתית פעם בשבוע בבוקר אחרי צום מגיע לפעמים ל104.לוקחת glucomin 850 mg abh שני כדורים ביום(בבוקר חצי כדור,צהריים חצי כדור ובערב כדור שלם).
האם תוצאות אילו מראות על סכרת ?והאם להמשיך באותו מינון?(משתדלת לא לאכול מתוקים).אודה לתשובה מהירה
צביה
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  סכרת גבולית?    צביה יצחקי 
02/05/13 13:08
  RE: סכרת גבולית?    פרופ.מ.קרפ 
02/05/13 13:20
בבדיקות דם שלי נמצא HEMOGLOBIN A1C- 6.3 בבדיקה ביתית פעם בשבוע בבוקר אחרי צום מגיע לפעמים ל104.לוקחת glucomin 850 mg abh שני כדורים ביום(בבוקר חצי כדור,צהריים חצי כדור ובערב כדור שלם). האם תוצאות אילו מראות על סכרת ?והאם להמשיך באותו מינון?(משתדלת לא לאכול מתוקים).אודה לתשובה מהירה צביה
שלום צביה סוכר בצום הוא אמנם גבולי אך זה תחת גלוקופאג. מה שחשוב באיזון סוכרת זה רמות הסוכר 2 שעול לאחר ארוחה. אם רמות אלה גבוהות מ 160 למרות המוגלובין מסוכרר כמעט תקין אנו מוסיפים תרופה במו ג'נוביה או איקראס שמכילים גם גלוקופאג במקרים מתקדמים יותר נותנים גם אינסולין אך אך לא בקטגוריה זאת
חיפוש מתקדם