אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום כירורגיה גינקולוגית - אנדומטריוזיס, לפרוסקופיה, היסטרוסקופיה


ד"ר דוד סוריאנו
ד"ר דוד סוריאנו
ד"ר דוד סוריאנו מומחה במיילדות, גינקולוגיה ופריון. מנהל את המרכז לטיפול באנדומטריוזיס, בית החולים ע"ש שיבא תל - השומר. מנהל האתר המרכז לכירורגיה אנדוסקופיה גינקולוגית - ד"ר סוריאנו בוגר בית-הספר לרפואה של אונ' בן-גוריון בבאר-שבע. סיים את התמחותו ברפואת נשים ויולדות במרכז הרפואי שיבא, תל-השומר, ומאז משמש שם כרופא בכיר. משמש כמרצה בכיר בחוג למיילדות ובגינקולוגיה באונ' תל-אביב. עבר השתלמות בכירורגיה גינקולוגית ואנדוסקופית בשניים מהמרכזים המובילים בצרפת. השתלם בנושא באנדומטריוזיס בבלגיה, צרפת וארה"ב. ד"ר סוריאנו פרסם והציג מחקרים רבים בתחום הכירורגיה הגינקולוגית ובתחום הלפרוסקופיה וההיסטרוסקופייה בארץ ובעולם. דר' דוד סוריאנו מקבל לפגישות ייעוץ וטיפול במרפאתו ברח' הברזל 34 ברמת החי"ל, תל-אביב. המרפאה מצוידת בציוד מתקדם המאפשר ביצוע כלל הבדיקות הגינקולוגיות כולל בדיקות אולטראסונד גינקולוגי ומיילדותי, בדיקות FLOW, וכן ביצוע היסטרוסקופיה אבחנתית במרפאה צוות מקצועי ובעל ניסיון המאפשר ליווי צמוד ומענה נרחב ומיידי בכל שאלה בתחום. במסגרת המרפאה מבוצעות בדיקות אולטראסונד מיילדותי וגינקולוגי, כולל שקיפות עורפית וסקירת מערכות מורחבת, מעקב הריון, מעקב הריון בסיכון גבוה, דיקורי מי שפיר, וצילומי רחם. המרפאה מתמחה בבירור וטיפול באי פוריות, מגוון הטיפולים בבעיות שרירנים, אנדומטריוזיס, דימום ווסתי מוגבר וכאבי אגן. מנתח באסותא וב -HMC, את כל סוגי הניתוחים הגניקולוגיים תחומי טיפול: היסטרוסקופיה ניתוחית: כריתת פוליפ, הפרדת הדבקויות, פתיחת מחיצה, הוצאת שארית הריון, כריתת שרירן/ מיומה לפרוסקופיה ניתוחית: טיפול באנדומטריוזיס, טיפול בציסטות שחלתיות, הפרדת הדבקויות, טיפול בחצוצרות, כריתת שרירנים כריתת רחם בגישה לפרוסקופית, טיפול בצניחת איברי האגן הסדרי תשלום במרפאתו של ד"ר סוריאנו קיימים הסדרי תשלום עם מבוטחות כללית מושלם, עם כל חברות הביטוח והחזרים עם כלל קופות החולים על פי ההסדרים.
חיפוש מתקדם
ציסטה בשחלה וממצא היפואקוגני ברחם.
מחבר:אירית
תאריך:19/1/2006
שעה:20:24
אני בת 47 לאחר שלוש לידות.
אני סובלת מזה זמן רב מתכיפות רבה במתן שתן אך לא היו כאבים נלווים.
לפני כשלושה חודשים היו לי מעט כאבים בבטן התחתונה שמאלה וגרד באזור הנרתיק.
הוא בצע בדיקה וגינלית ואולטרסאונד וגינלי ולקח משטח מצוואר הרחם.
הוא טען שהכל תקין ונתן לי משחה נגד פטריות לגרד.
לאחר כחודש קבלתי תשובה שהבדיקה הציטולוגית מצוואר הרחם תקינה אבל יש לי קנדידהץ
נגשתי אליו שוב לגבי הקנדידה ולגבי בעיית השתן והוא טען שבעיית השתן לא קשורה לבעייה גניקולוגית אלא לדרכי השתן ונתן לי נר בודד של אגיסטן.
הגרד עבר והכאבים בבטן התחתונה עברו עד שלאחרונה שוב הרגשתי כאבים בבטן התחתונה שמאלה עם קרינה לרגליים וכאבים בגב התחתון,כמו כן רצון לעשות המון שתן.
הרופא שלח אותי לעשות אולטרסאונד של דרכי השתן ובטן תחתונה והרופאה טענה שהבעייה היא בשחלה הימנית.
באזור שחלה ימנית הודגם ממצא ציסטי בגודל 3.5 ס"מ עם תוכן לא צלול בחלקה,בנוסף ברחם ממצא היפואקוגני קטן0.9 ס"מ.
אני מאוד לחוצה,האם עלי לחשוש והאם לפנות מייד לגניקולוג או לבקש בדיקת נוספות לפני כן .
ואיך התכיפות במתן השתן קשורה לכך ולמה הכאב אצלי בצד שמאל והציסטה בצד ימין.
ומה אומר הממצא ברחם.
בחודשיים האחרונים המחזור לא היה סדיר אצלי ,מחזור אחרון היה ב-8.1.06 לפני כן קבלתי ב-20.12.05 ולפני כן לא קבלתי כחודש וחצי.

תודה רבה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
אני בת 47 לאחר שלוש לידות. אני סובלת מזה זמן רב מתכיפות רבה במתן שתן אך לא היו כאבים נלווים. לפני כשלושה חודשים היו לי מעט כאבים בבטן התחתונה שמאלה וגרד באזור הנרתיק. הוא בצע בדיקה וגינלית ואולטרסאונד וגינלי ולקח משטח מצוואר הרחם. הוא טען שהכל תקין ונתן לי משחה נגד פטריות לגרד. לאחר כחודש קבלתי תשובה שהבדיקה הציטולוגית מצוואר הרחם תקינה אבל יש לי קנדידהץ נגשתי אליו שוב לגבי הקנדידה ולגבי בעיית השתן והוא טען שבעיית השתן לא קשורה לבעייה גניקולוגית אלא לדרכי השתן ונתן לי נר בודד של אגיסטן. הגרד עבר והכאבים בבטן התחתונה עברו עד שלאחרונה שוב הרגשתי כאבים בבטן התחתונה שמאלה עם קרינה לרגליים וכאבים בגב התחתון,כמו כן רצון לעשות המון שתן. הרופא שלח אותי לעשות אולטרסאונד של דרכי השתן ובטן תחתונה והרופאה טענה שהבעייה היא בשחלה הימנית. באזור שחלה ימנית הודגם ממצא ציסטי בגודל 3.5 ס"מ עם תוכן לא צלול בחלקה,בנוסף ברחם ממצא היפואקוגני קטן0.9 ס"מ. אני מאוד לחוצה,האם עלי לחשוש והאם לפנות מייד לגניקולוג או לבקש בדיקת נוספות לפני כן . ואיך התכיפות במתן השתן קשורה לכך ולמה הכאב אצלי בצד שמאל והציסטה בצד ימין. ומה אומר הממצא ברחם. בחודשיים האחרונים המחזור לא היה סדיר אצלי ,מחזור אחרון היה ב-8.1.06 לפני כן קבלתי ב-20.12.05 ולפני כן לא קבלתי כחודש וחצי. תודה רבה.
חיפוש מתקדם